PolishNews

środa
maj 24
Text size
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Font Size

Cpanel
You are here: Home Artykuły~Articles Sport Sobotni mecz Olsztyn Lakers

Sport

Sobotni mecz Olsztyn Lakers

Olsztyn Lakers rozegrali w sobotę (tj. 25.02.2017) swój pierwszy sparing w tym sezonie. Na wyjeździe podejmowała nas drużyna ze stolicy Warsaw Dukes.

 

Był to nasz pierwszy w tym sezonie sprawdzian sił i przygotowania do PLFA1 i miło nam poinformować że był bardzo udany. Oba zespoły zagrały na równym poziomie z niewielką przewagą naszej drużyny.

Jest to dla nas bardzo dobra wiadomość zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Warszawskie Książęta są niekwestionowanym liderem w PLFA1, oraz ostatni wynik obu zespołów był 7-47 na naszą niekorzyść.

Dodatkową informacją skłaniającą nas do uznania tego dnia za udany dla nas, jest krótszy okres przygotowawczy w porównaniu do drużyny z Warszawy. Dukes są już od zeszłego sezonu w PLFA1 i skończyli swe rozgrywki w podobnym okresie kiedy my zaczęliśmy.

To zapowiada wyśmienity debiut Olsztyńskiej drużyny w pierwszej lidze. Oczywiście trener Olsztyn Lakers Jamar Dials zachowuje zimną krew i wie doskonale że jest jeszcze wiele pracy przed nami i problemów do rozwiązania ale ten sparing napawa go optymizmem i motywuje wszystkich nas do jeszcze cięższej pracy. 

Przypomnę że nasz pierwszy mecz ligowy odbędzie się 19.03.2017 w Warszawie gdzie podejmie nas kolejna tamtejsza drużyna Warsaw Sharks.
http://www.olsztynlakers.com/