Polish Yacht Club Chicago-informuje

Na pokładzie „Erizo De Mar” podczas Regat

Ahoy,
Przygotowujemy się do regat Mackinac Race – płynie kilka naszych polskich jachtów. m.in. Baba Jaga, Erizo De Mar, Freedom, Husaria, Koko Loko. Życzymy załogom pomyślnych wiatrów i bezpiecznej żeglugi.
Zapraszamy do Chicago Yacht Club w piatek wieczorkiem – jak przed każdymi regatami –  party przy kei. Informacje na stronie Chicago Yacht Club Mackinac Race. Można będzie również zeglować wirtualnie z załogami logując się na stornę CYC.

 A tymczasem  dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim skiperom  właścicielom jachtów którzy popłyną w Rejsie Spełnionych Marzeń. Ilość wolnych miejs kurczy się z każdym dniem dzwońcie do Darka lub Beaty  info na plakacie).
Potrzebujemy  pomocy – prosimy się zgłaszać już teraz – będzie się działo… :-)

SAVE the DATE !!!! Nasz  Bal Żeglarski odbĘdzie sie 13 października.
Przysyłajcie prosimy  zdjęcia ze swoich wakacyjnych dni, podzielcie się wrażeniami .
Już planujemy rejsy w sezonie 2019 :
 Zapraszamy na KARAIBY NA CHOPINIE TERMIN: 20.02.2019 – 02.03.2019 TRASA: Martynika – St. Lucia – St. Vincent – Union Petit Saint Vincent, Mayreau, Carriacou – Martynika (Opisana trasa ma charakter jedynie informacyjny i może ulec zmianie. Bez zmian pozostają jedynie porty za i wyokrętowania. Przewidywana trasa zostanie podana w dniu rozpoczęcia rejsu i będzie uzależniona od warunków pogodowych i decyzji kapitana. Załoga stała statku dołoży wszelkich starań, żeby odwiedzone miejsca były jak najbardziej atrakcyjne.) CENA: 2800 PLN/os Cena rejsu zawiera: zakwaterowanie na pokładzie w 3 osobowych kabinach, wyżywienie: 3 posiłki dziennie, całodobowy dostęp do kawy i herbaty opłaty portowe i koszty paliwa Cena nie zawiera: kosztów transportu na miejsce zaokrętowania i powrotu z miejsca wyokrętowania, ubezpieczenia w zakresie NNW i KL za granicą – każdy uczestnik powinien takie ubezpieczenie wykupić we własnym zakresie

EUROPA TERMIN: 13.04.2019 – 23.04.2019 TRASA: Malaga – Gibraltar – Lagos – Lizbona (Opisana trasa ma charakter jedynie informacyjny i może ulec zmianie. Bez zmian pozostają jedynie porty za i wyokrętowania. Przewidywana trasa zostanie podana w dniu rozpoczęcia rejsu i będzie uzależniona od warunków pogodowych i decyzji kapitana. Załoga stała statku dołoży wszelkich starań, żeby odwiedzone miejsca były jak najbardziej atrakcyjne.)
CENA: 2800 PLN/os Cena rejsu zawiera: zakwaterowanie na pokładzie w 3 osobowych kabinach, wyżywienie: 3 posiłki dziennie, całodobowy dostęp do kawy i herbaty opłaty portowe i koszty paliwa Cena nie zawiera: kosztów transportu na miejsce zaokrętowania i powrotu z miejsca wyokrętowania, ubezpieczenia w zakresie NNW i KL za granicą – każdy uczestnik powinien takie ubezpieczenie wykupić we własnym zakresie 
Do zobaczenia,
Za Zarząd
 Marzena Oberski Komandor

https://www.facebook.com/pg/PolishYachtClubChicago