Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii

Fundacja Polonia zaprasza do udziału w XVIII Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii w dniach 12-14 września 2015 roku.

 

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Bibliotece Narodowej, Al. Niepodległości 213. Początek w sobotę o godz. 9:30 rano.

Udział przedsiębiorców z wielu krajów i Polski, reprezentacji izb, klubów, instytucji finansowych oraz mediów – to możliwość nawiązania niecodziennych znajomości biznesowych.

Goście Konferencji – Janusz Piechociński, Wicepremier i Minister Gospodarki, Grzegorz Schetyna, Minister Spraw Zagranicznych, Prof. Bogusław Liberadzki, europoseł, Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich, Dr Andrzej Hubert Willmann z Kanady, ekspert międzynarodowych przepływów kapitałowych – wystąpieniami wraz z sesją pytań w toku części plenarnej umożliwią zdobycie orientacji w kierunkach rozwoju gospodarczego. Jest to niezbędne do podejmowania racjonalnych wyborów.
Zapowiedziane, a także doraźne wystąpienia uczestników wniosą żywą wiedzę o rynkach krajów osiedlenia.
Pierwszego dnia Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawi wielokierunkową ofertę współpracy na preferencyjnych warunkach dla innowacyjnej wytwórczości, kooperacji i inwestycji z obszaru trzech centralnych województw.
Wyjazdowa część – 13 i 14 września – to bezpośrednie zaprezentowanie aglomeracji o różnych możliwościach współpracy. Gospodarzem będzie tu Samorząd – Prezydent Włocławka.
Każdego dnia po zakończeniu obrad i wizyt przewidziane jest wieczorne spotkanie integracyjne, służące wzajemnemu poznaniu i nawiązaniu kontaktów.

Udział w Konferencji to wspólne tworzenie „Partnerstwa dla sukcesu” przez kompetentnych uczestników. Rozszerzające się rynki dyktują nowe wymagania. Sprostamy im poszerzając nasze możliwości nowoczesnego, prorozwojowego współdziałania.

Informacje nt. XVIII i poprzednich konferencji – strona www.fundacjapolonia.pl
Kontakt z biurem: [email protected] , tel.+48 22 240 42 42, +48 22 378 44 55.
Preferencyjne opłaty hotelowe dla uczestników – strona WWW zakładka Hotele.
Zgłoszenie udziału – formularz rejestracyjny na stronie internetowej lub poprzez załączoną kartę zgłoszenia.
http://skgp.pl/