Apetyczny prezent na święta – produkt regionalny

 

Posiada  doskonały smak, gdyż owoce dojrzewają naturalnie, wcześniej są selekcjonowane z renomowanych plantacji w  Polsce. Dobry smak uzyskiwany jest dzięki ośmiotygodniowej maceracji, leżakowaniu. Ręczna produkcja i proces układania owoców w opakowaniu szklanym o specjalnym kształcie umożliwia wyjmowanie owoców bez uszkodzeń nie tracąc ich naturalnych właściwości, zachowując pierwotny kształt i walory odżywcze nawet kilka lat.

Do tej pory nikt nie wytwarzał tak dobrego produktu na skalę handlową. Do produkcji likieru do zalewy używany jest spirytus zbożowy najwyższej czystości 96,7% – najwyższej frakcji destylacji oraz dwa rodzaje syropu (trzcinowy i buraczany). Woda  używana do produkcji pochodzi z producenta ujęcia głębinowego, które odpowiada wysokim normom, nadaje to dobry finalny smak.

Firma Regina posiada wprowadzony system HCCP, a proces produkcyjny nadzorowany jest przez najwyższej klasy technologa w kraju.

Jest to firma rodzinna produkującą owoce w likierze w Polsce, gdzie naturalnym konserwantem jest alkohol etylowy oraz cukier, powodując długi termin przydatności do spożycia. Wizualizacja i wygląd zewnętrzny jest specjalnie zaprojektowany i pozytywnie oceniony przez media.

Produkty firmy Regina obecne są w wydzielonych punktach odlotów zlokalizowanych w strefach bezcłowych, w hotelach grupy Anders.

Wygląd i smak wyrobów kwalifikuje je do tego, aby były wykorzystywane na najbardziej prestiżowych bankietach i przyjęciach.

Firma Regina zaprasza do współpracy

Regina Sp. z o.o.
Nowe Ręczaje 55A
05-326 Poświętne
tel. 22 787 14 24
kom. 664 516 378

Produkty firmy Regina – kliknij tutaj

http://ttg.com.pl