Big Cyc i Czarno-Czarni podczas Polskiego Tygodnia w Tyrolu!

Narty

 

Już od 15 do 22 stycznia na stokach austriackiego regionu narciarskiego Zillertal Arena, będzie działo się naprawdę dużo. Powód? Nie zabraknie zimowych atrakcji z polskim rodowodem – rusza impreza z cyklu The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena. Po raz kolejny udowodnimy Austriakom, że Polacy naprawdę potrafią się bawić! W programie między innymi koncert Big Cyc i Czarno-Czarnych.

 Narty

The Polish Winter Holidays – organizowana po raz trzeci impreza w polskim klimacie, to dla wielu obowiązkowy punkt na mapie zimowej rozrywki. Tutaj można poczuć się jak w domu, nie rezygnując jednocześnie z niepowtarzalnej atmosfery, jaka panuje w tyrolskich Alpach. Bezpłatne testy sprzętu narciarskiego, liczne konkursy i szusowanie po najlepszych stokach w rytmie polskich przebojów, a wieczorem porządna dawka muzycznych atrakcji…

 

Ci, którzy mieli już okazję wziąć udział w imprezie The Polish Winter Holidays in Zillertal Arena nie będą zawiedzeni. Nie zabraknie tradycyjnych punktów wieczornego programu czyli ogniska, nocnej jazdy na sankach, „potańcówek” przy przy polskiej muzyce i oczywiście koncertów… W trakcie poprzedniej edycji, polskich imprezowiczów rozgrzał zespół Łzy – mimo niskich temperatur atmosfera na koncercie była naprawdę gorąca! W tym sezonie organizatorzy, czyli Zillertalinfo, Play i region narciarski Zillertal Arena, postawili na nieco inne brzmienia… Tym razem gwoździem programu będą legendy polskiej sceny muzycznej, czyli Big Cyc i formacja Czarno-Czarni. Tych panów chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, można jedynie być pewnym, że nie zabraknie polskiego poczucia humoru i świetnej zabawy.

 

Poza tym na stokach największego ośrodka narciarskiego w dolinie Zillertal od godziny 9:00 do 15:00 będzie można przetestować sprzęt narciarski i snowboardowy prosto od najlepszych producentów. Do dyspozycji uczestników imprezy darmowe testy nart takich marek jak Head, Rossignol, Dynastar, Kneissl, K2, Blizzard w przeróżnych rozmiarach i typach. Dla tych, którzy chcą zabłysnąć swoimi umiejętnościami czekają Zawody o Puchar Świstaka.

 

Szczegóły programu znajdziecie tutaj.

http://www.tyrolinfo.pl/

 

Agnieszka Kukuła