Czterech Amerykanów w szeregach Warsaw Eagles.

Eagles

 

Eagles Już na początku marca do drużyny dołączy Jeremy Dixon. Ten 23 letni niezwykle utalentowany gracz wzmocni ofensywę warszawskich Orłów. Jeremy do tej pory występował na pozycji quarterbacka oraz wide recivera.

 

Drugim z zawodników, który wzmocni warszawskie Orły będzie Ryan Lockard – 26 letni zawodnik, który doskonale zna specyfikę lig europejskich, bowiem w poprzednich sezonach brał udział w rozgrywkach organizowanych we Francji oraz w Danii. W Warszawie Ryan będzie występował na pozycji – linebackera.
Trzecim z zawodników, którzy w tym sezonie pojawią się w Warszawie będzie 33 letni Matt Wichlinski. W swojej karierze występował zarówno jako gracz ofensywy jak i defensywy, jednak jak sam mówi – jego ulubiona pozycja na boisku to running back. Matt oprócz gry będzie również współodpowiedzialny za fizyczne przygotowanie zespołu do poszczególnych meczów.

RYAN

Ostatnim wzmocnieniem będzie doskonale znany polskim kibicom, z występów w Eagles w ubiegłym roku – Tyrone Landrum. Ty w podsumowaniu organizowanym przez Polską Ligę Futbolu Amerykańskiego został wybrany najlepszym returnerem ligi sezonu 2010.

Dodając do tych wzmocnień doświadczony sztab szkoleniowy, oraz sukces jesiennej rekrutacji – możemy w Warsaw Eagles upatrywać jednego z najpoważniejszych kandydatów do zdobycia tytułu Mistrza Polski w nadchodzącym sezonie.

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości:

 www.pzfa.pl oraz www.warsaweagles.com