NOWOROCZNA GALA – KONCERT WIEDEŃSKI w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim

Muzyczne kompozycje w wykonaniu Woytek Mrozek Orchestra oraz międzynarodowej klasy solistów sceny operetkowej, operowej i musicalowej, przeniosły ponad osiemset pięćdziesiąt osób liczącą publiczność do Wiednia – a w drugiej części także do Nowego Jorku. Pełen humoru i niespodziewanych zwrotów akcji koncert. Artyści zaprezentowali niezwykły kunszt wokalny.

Artur Banaszkiewicz- wybitny skrzypek, kompozytor i aranżer

Niespodzianką wieczoru był wybitny skrzypek, kompozytor i aranżer – fenomenalny Artur Banaszkiewicz. Pięknie zaprezentowali się także:

Andrzej Witlewski – bas oraz Leon Voci -baryton i Nazar Tatsyshyn– tenor. W drugiej części koncertu prowadzonego pod batutą wirtuoza klarnetu i charyzmatycznego dyrygenta Woytka Mrozka, bardzo pięknie zaprezentowały się wokalistki Ladies Trio.

Nazar Tatsyshyn– tenor oraz Leon Voci -baryton

Andrzej Witlewski – bas

Publiczność usłyszała największe przeboje Króla Walca – Johanna Straussa. Nie zabrakło także popisowych arii i duetów z: Zemsty Nietoperza, Księżniczki Czardasza, Barona Cygańskiego, czy walca Nad pięknym modrym Dunajem, Marsza Radeckiego, Hava Nagili, Skrzypka na dachu

Koncert zakończył się przed północą owacjami na stojąco !

Nazar Tatsyshyn

Nazar Tatsyshyn

Goście koncertu: Ewa Mickiewicz, Jubilatka Jola Wolska i autorka tekstu, Danuta H. Jakubowska

Wielkie podziękowania dla Artystów, ale także dla Właścicieli Mazurkas za piękną imprezę! A jak zapowiedział na wstępie Andrzej Bratkowski, to dopiero początek wydarzeń kulturalnych zaplanowanych w tym roku przez Hotel Mazurkas.

 Danuta H.Jakubowska