Polish News w skarżyskim przedszkolu

 

Redakcja Polish News w dniu 1 czerwca, została zaproszona do skarżyskiego Przedszkola nr 12. Oprócz delektowania się watą cukrową, redakcja mogła brać udział w plenerowych zabawach wspólnie z podopiecznymi wspomnianego przedszkola, a nawet mogła sobie pojeździć na karuzeli.

Wszystko dla naszych milusińskich

Jak nie trudno się domyśleć, że największą atrakcją obchodów Dnia Dziecka, była dmuchana zjeżdżalnia oraz kolorowa karuzela. Barwne koniki i inne zwierzątka, były dla dzieci nie lada frajdą.

Spotkanie ze strażakami

Na plac zabaw do dzieci, zawitała nawet tego dnia Straż Pożarna. Pokazywała ona dzieciom, jak szybko do akcji gaśniczej ubiera się strażak, a także uskuteczniła ona pokaz gaszenia rozpalonego ogniska. Dzieci mogły sobie nawet posiedzieć w strażackim wozie i skorzystać z darmowego prysznica, spod węża gaśniczego.

Tańce i zabawy

Pogoda tego dnia była wyjątkowo piękna. Zatem dzieci z Przedszkola numer 12, wraz ze swoimi paniami mogły pobawić się na świeżym powietrzu, tańcząc w rytm wesołej muzyki.

Redakcja Polish News, dziękuje za możliwość brania udziału w tej wyjątkowej zabawie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Ewa Michałowska – Walkiewicz
[email protected]