SuperAtrakcje dla całych rodzin na Narodowym!

 

 Na 4 godziny przed pierwszym wykopem wystartuje wielki piknik sportowo-muzyczno-kulturalny. Przed Stadionem Narodowym stanie prawdziwe boisko do futbolu, na którym najmłodsi będą mogli nauczyć się gry pod okiem Reprezentantów Polski. Prócz treningu na dzieci czeka miasteczko pełne atrakcji i zabaw.

 Gwiazdami piknikowej sceny VIII SuperFinału, której gospodarzem jest Praga Południe będą laureatka „Szansy na Sukces” Maja Wysoczańska, Aicha i Asteya znane szerszej publiczności z programu X-Factor oraz Mrozu.

 O podniebienia gości pikniku zadba restauracja Jeff’s, która urządzi wielkie amerykańskie grillowanie.

 Liczne atrakcje futbolowe przygotowały też drużyny PLFA. Nie zabranie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

 Świetną zabawę animować będzie popularny Krzysztof Jankowski „Jankes”.

 – Chcemy by każda osoba, która 14 lipca przyjdzie na Stadion Narodowy świetnie się bawiła, bez względu na wynik meczu. Tegoroczny piknik przedstadionowy jest dużo większy i bardziej różnorodny niż ten, który przygotowaliśmy przed VII SuperFinałem. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! – gwarantuje Jędrzej Stęszewski, prezes PLFA.

         Codziennie podkreślamy, że stadion to miejsce dla wszystkich, którzy chcą atrakcyjnie spędzić czas. Zgodnie z naszą strategią oferta zakłada trzy zasadnicze propozycje: muzyka i rozrywka, sport w szerokim ujęciu i wydarzenia społeczne. 14 lipca to święto futbolu amerykańskiego – nie tylko spektakularny finał i sportowe emocje, ale przede wszystkim wielki rodzinny piknik na promenadzie stadionu – mówi Mikołaj Piotrowski, Dyrektor ds. Komunikacji Stadionu Narodowego.

 Szczegóły Trawnik Producent VIII SuperFinału PLFA

  Program ramowy:

 

13:00 otwarcie bram imprezy przedstadionowej – piknik rodzinny na błoniach stadionu

16:30 ceremonia otwarcia SuperFinału

 17:00 początek spotkania

 Trawnik Producent VIII SuperFinał 14 lipca na Stadionie Narodowym

 14 lipca 2013 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie o mistrzostwo Topligi zagrają dwie najlepsze drużyny w Polsce. Istniejąca na polskim rynku od 1998 roku firma Trawnik Producent jest liderem wśród producentów trawy naturalnej z rolki. To uznana marka także w branży budownictwa sportowego. Firma specjalizuje się też w konserwacji i regeneracji płyt boisk sportowych. Na swojej 300-hektarowej plantacji Trawnik Producent wykorzystuje najnowsze technologie by uzyskać produkt na najwyższym poziomie. Za to firma otrzymała wiele nagród i wyróżnień. Więcej informacji na stronie internetowej www.trawnikproducent.pl.

 Polska Liga Futbolu Amerykańskiego (PLFA)

 

PLFA została powołana do życia w 2006 roku. W pierwszej edycji ogólnopolskich rozgrywek ligowych wystąpiły 4 kluby W sezonie 2013 w szranki PLFA stają 74 drużyny, które występują w Toplidze, PLFA I, PLFA II, PLFA 8 oraz PLFA J. Kulminacją sezonu 2012 był NAC VII SuperFinał, który 15 lipca 2012 r. został rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na trybunach zasiadło 23 000 widzów.

 

Bilety:

Bilety można kupić za pośrednictwem strony: http://www.eventim.pl/superfinal, w stacjonarnych punktach Eventim oraz w salonach sieci Empik.

Więcej informacji o SuperFinale: www.superfinal.pl

    www.facebook.com/superfinalplfa

 Biuro Prasowe PLFA