ŚWIATOWA GWIAZDA W KALISZU

Truth Hurts w Kaliszu pojawi się w ramach imprezy podsumowującej tegoroczną edycję Pomaganie jest trendy, której finał odbył się 31 sierpnia na terenie giełdy kaliskiej.

“Truth wzięła już udział  w promującej tegoroczną edycję projektu piosence oraz teledysku, czas zatem na to, aby wystąpiła ona przed polską publicznością. Nie wyobrażam sobie innego miejsca na taki koncert niż Kalisz, zwłaszcza że nawiązaliśmy silną współpracę z klubem, którego nazwa “Blue” identyfikuje się z barwami naszego projektu wyjaśnia z przymrużeniem oka Krzysztof Gorzkiewicz, prezes projektu Pomaganie jest trendy.

Koncert , podobnie jak finałowy festiwal “Pomaganie jest trendy” jest kolejną okazją do promocji Kalisza w Polsce, na imprezie bowiem pojawią się ogólnopolskie telewizje, relacjonujące wydarzenie

“Nasz festiwal, mimo pogodowego fatum wspierało osiem ogólnopolskich telewizji. Mieliśmy siedem wejść w Telewizji Polskiej oraz promocję w Polsacie, 4Fun TV, iTV i innych stacjach, tym razem wydarzenie relacjonowane będzie w Eska TV, w programie “Weekend z Jankesem” oraz w programie “Ale Party” stacji iTV, prawdopodobnie pojawi się u nas także Olivier Janiak ze swoim programem w TVN” – informuje Damian Cesarz, wiceprezes projektu.

W trakcie imprezy odbędzie się również DJ’s Battle,  swój  udział zapowiedziało już 8 DJ’ów z całej Polski oraz specjalne after party dla sympatyków klubu

“Tuż po koncercie głównej gwiazdy, o północy wybije 100 dni istnienia klubu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klubowiczów masę atrakcji, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami.

Wśród gości, którzy będą wspólnie z nami świętować znajdzie się wiele znanych postaci sportu i muzyki, wstępnie udział w imprezie potwierdzili : zespół GrooveBusterz, Radosław Majdan,  Piotr

Świerczewski, Zbigniew Boniek i inni…, bedzie to dobry wstęp do planowanych niebawem Mistrzostw Polski Celebrytów BLUE BOWLING CUP” – wyjaśnia Jacek Swiniarski, manager klubu BLUE Bowling & Club.

 

Całą imprezę poprowadzi znany prezenter Jankes.
Szczegóły na stronach: www.pomaganiejesttrendy.pl oraz www.bluebowling.pl