Weekendowe przyjemności dla ciała i ducha dostępne w stolicy

Zwłaszcza latem, koniec tygodnia stoi pod znakiem relaksu i zabawy. Brak możliwości spędzenia wolnych chwil na łonie natury warto zrekompensować wizytą w SPA lub wycieczką, którą możemy urządzić po interesujących, śródmiejskich miejscówkach. Doskonałe połączenie odpoczynku i odżywczego wpływu na ciało dostarczy Piwne SPA – jedyne miejsce w Łaźnią Piwną w Warszawie, które zapewnia niezapomniane przeżycia.

Upojny seans

Kąpiele piwne odprężają oraz wpływają pozytywnie na stan cery i włosów. Rytuał w Łaźni Piwnej obejmuje skorzystanie z sauny, która przygotowuje skórę do odżywczej kąpieli w piwie. Wpływa ono wzmacniająco na układ odpornościowy, a ciało wprowadza w błogi stan relaksu. Na miejscu spróbujemy również swojskich przystawek, które idealnie komponują się ze złotym napojem. Finał wizyty w Łaźni Piwnej obejmuje 20-minutowy odpoczynek na ekologicznej słomie jęczmiennej, podczas którego odżywcze właściwości specjału piwowarskiego wnikają w skórę. Goście Piwnego SPA cenią je za wysoką jakość obsługi, jak również komfortowe warunki i kameralną atmosferę.

Muzealne wędrówki

Jak połączyć spacer z ucztą dla ducha? Mieszkańcy Warszawy mogą udać się na pieszą wycieczkę i znaleźć miejsca zgodne z ich zainteresowaniami. Wybór jest szeroki! Miłośnicy historii z pewnością zawitają do Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Katyńskiego, Muzeum Życia w PRL czy Muzeum POLIN, opowiadające o historii Żydów Polskich. Zainteresowanych sztuką zapraszamy do Muzeum Narodowego oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Świetną naukę poprzez zabawę oraz niezapomniane przeżycia zapewni m.in. Muzeum Neonów, Centrum Nauki Kopernik, Galeria Iluzji 3D lub Muzeum Świat Iluzji.

Praktyczny wypoczynek

Jeśli masz żyłkę do negocjowania oraz pasjonuje cię podarowanie drugiego życia przedmiotom codziennego użytku doskonałą rozrywkę znajdziesz na pchlich targów i giełdach staroci. Takie miejsca, z pozoru niepotrzebnymi przedmiotami, okazują się być prawdziwą kopalnią skarbów. Żyjąc w duchu Zero Waste, dzięki takiej wizycie zyskamy meble i niepowtarzalne bibeloty. Kryształowe kieliszki, wazony, starodawne filiżanki i lampki, które mogą kosztować fortunę, możemy zdobyć w atrakcyjnej cenie.

Nieocenione walory Wisły

Spływy kajakowe od kilku lat cieszą się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Jest to wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi lub rodziną, w dodatku na świeżym powietrzu! Bezpieczne spływy w stolicy umożliwiają także poznanie położonych nad Wisłą malowniczych zakątków.

Kajaki to rewelacyjny pomysł dla osób w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. W Warszawie znaleźć można dopasowane do każdego trasy – zarówno dla amatorów, jak i wprawionych kajakarzy. Ten sposób spędzania czasu nie tylko poprawi naszą kondycję, ale też pozwoli zrelaksować się w otoczeniu przyrody. Może być to również dawka adrenaliny lub urozmaicenie biwaku z bliskimi.

Piwne SPA w Warszawie oferuje seanse regeneracyjne w Łaźni Piwnej, w której odbywają się kąpiele piwne. W swojej ofercie ma również masaże ciała i twarzy oraz inne zabiegi relaksacyjne. To jedyne tego typu miejsce w Warszawie.