XIX edycjia Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii

 

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w XIX edycji Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii, która odbędzie się w dn. 1-4.10.2016 r. w Warszawie oraz Regionie Warmińsko-Mazurskim. Zainauguruje ją Pan Mateusz Morawiecki, Wicepremier i Minister Rozwoju.

Do udziału w Konferencji zapraszamy przedstawicieli kilkudziesięciu krajów świata: przedsiębiorców polonijnych i krajowych, przedstawicieli władz naczelnych i samorządowych, znane postaci życia gospodarczego, reprezentantów izb przemysłowo-handlowych z kraju i zagranicy, managerów firm, szefów instytucji finansowych, Radców Handlowych, Konsulów Honorowych oraz przedstawicieli świata nauki, kultury i mediów. Zaproszenia na Konferencje kierowane są także do czołowych redakcji zajmujących się tematyką biznesu i gospodarki.

Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii to największe spotkanie skupiające gospodarczą Polonię ze świata, to miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami środowisk gospodarczych Polonii ze wszystkich kontynentów oraz przedstawicielami krajowego – średniego, małego i dużego biznesu. Celem organizowanych od wielu lat Konferencji jest rozwijanie międzynarodowej współpracy gospodarczej osób polskiego pochodzenia oraz powiązań między krajami ich osiedlenia a Macierzą.
Warunkiem uczestnictwa w XIX Światowej Konferencji Gospodarczej Polonii jest wypełnienie formularza online, dostępnego na naszej stronie internetowej.

Szczegóły nt. Konferencji i warunków uczestnictwa dostępne są na stronie www.fundacjapolonia.pl
Załączamy również program bazowy oraz folder informacyjny.
Zachęcamy do dołączenia do grona uczestników z kilkudziesięciu krajów świata. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu (telefon i mail poniżej).
Z poważaniem, 
 
Jan Kielich
biuro organizacyjne 
XIX Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii
Tel.: +48 22 240 42 42
Tel/Fax.:+48 22 378 12 72
[email protected]
www.fundacjapolonia.pl 

                                                                             XVIII Konferencja ŚKGP w 2016