Zabiegi bankietowe – przygotuj skórę na wyjątkowe chwile

Myśl o zbliżających się uroczystościach, często zatrzymuje nas przed korzystaniem z zabiegów medycyny estetycznej. Obawiamy się zaczerwienionej skóry i podrażnień – jednak nie musi tak być! Istnieje kilka zabiegów, których efekty widzimy natychmiastowo. Dodają skórze blasku i jędrności, a efekt liftingu i wypoczętej cery pozwoli zabłysnąć na każdym wydarzeniu świątecznym, uroczystym wyjściu firmowym, czy sylwestrowym. Przedstawiamy propozycje trzech zabiegów, które idealnie sprawdzą się przed ważnymi okazjami.

Natychmiastowa rewitalizacja skóry

Jednym z rekomendowanych zabiegów gwarantujących natychmiastowy efekt „wow” jest zabieg który opiera się na naturalnych mechanizmach organizmu. Pozwala on uzyskać jednocześnie 3 efekty: złuszczenie zewnętrznej, zniszczonej warstwy naskórka, wchłanianie substancji rewitalizujących skórę, a także naturalne dotlenienie. Zabieg ten często nazywany jest bankietowym, gdyż można wykonać go dzień przed wielkim wyjściem. Wykonany natomiast w serii przynosi jeszcze lepsze efekty odświeżające i rozjaśniające.

Infuzja tlenowa – natychmiastowy efekt liftingu

To kolejna propozycja z serii zabiegów bankietowych. Ten innowacyjny zabieg doskonale odświeża i rozpromienia skórę. Gwarantuje natychmiastowy efekt liftingu, wypełnienia i poprawy rysów twarzy. Infuzja tlenowa zapewnia doskonałe nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach. Polepszeniu ulega gęstość i jędrność skóry, a zmarszczki i cienkie linie spłyceniu. Procedura jest niezwykle skuteczna i przeprowadzana w sposób bezdotykowy, co przekłada się na komfort pacjenta.

Facemodeling

Facemodeling to w pełni autorska, naturalna i manualna terapia twarzy. Ten holistyczny program modelowania i odmładzania wykorzystuje połączenie zaawansowanych technik takich jak masaż transbukalny, osteoplastyka czy mioplastyka. Dzięki połączeniu wszystkich technik podczas jednego zabiegu, możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy.

Facemodeling działa na najgłębszych strukturach tkanek i mięśni, dzięki czemu szybko następuje regeneracja i odnowa. Specjaliści z Drzazga Clinic rekomendują stosowanie terapii również w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego i stomatologicznego. Pierwsze efekty można uzyskać już po pierwszym zabiegu, natomiast dla utrwalenia procesów przemiany tkanek oraz wypracowania prawidłowych odruchów skóry i mięśni rekomenduje się wykonanie serii około 5 zabiegów. Po zabiegu może być widoczny lekki rumień, jednak zabieg nie wyłącza z codziennych aktywności.

Więcej informacji:

Drzazga Clinic to klinika laseroterapii i medycyny estetycznej w Chorzowie. Zespół tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów.

Więcej informacji na: https://drzazgaclinic.pl/