Biały Kruk zaprasza na Święto Dobrej Książki. XXIX Targi Wydawców Katolickich 11-14 kwietnia w Warszawie

Biały Kruk zaprasza na Święto Dobrej Książki. XXIX Targi Wydawców Katolickich 11-14 kwietnia w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na stoisko Białego Kruka w dniach od 11 do 14 kwietnia 2024 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie, gdzie już po raz 29. na Targach Wydawców Katolickich czytelnicy, autorzy i wydawcy będą wspólnie przeżywać Święto Dobrej Książki.

Z okazji zbliżającej się 10. rocznicy kanonizacji Jana Pawła II (27 kwietnia 2024 r.) nakładem Białego Kruka została wydana najnowsza publikacja autorstwa Jolanty Sosnowskiej, zatytułowana „Święty Prorok. Karol Wojtyła – Jan Paweł II”. Jest to fascynująca biografia oraz podróż w głąb serca człowieka, który pozostawił niezatarte ślady w historii Kościoła i świata. To książka, którą warto przeczytać, aby lepiej zrozumieć Papieża Polaka, ale także siebie i swoje miejsce w dzisiejszym świecie.

W 10. rocznicę kanonizacji Papieża Polaka ta publikacja staje się źródłem wiedzy, ale także inspiracją do odkrywania głębszych aspektów wiary i posługi. Zachęca nas do refleksji nad naszym własnym powołaniem i odwagą, którą możemy czerpać z życia i nauczania Jana Pawła II. Książka oferuje bogatą narrację, ale także obrazy, które dodają nowej głębi opowieści. 162 zdjęcia mistrza Adama Bujaka, uwieczniającego życie Jana Pawła II, są niezwykle wartościowym dodatkiem, umożliwiającym czytelnikom jeszcze głębsze zanurzenie się w historii tego wyjątkowego człowieka.

W ofercie wydawnictwa Biały Kruk znajdą Państwo nawet 250 TYTUŁÓW, w tym kilka najnowszych premier: „Dokąd zmierzamy? Wiara, edukacja, tradycja” pod redakcją Barbary Nowak, „Moje zakazane piosenki” Jana Pietrzaka, „Blask Rzeczypospolitej. Od X do XXI wieku” prof. Wojciecha Polaka, „Bezbożność, terror i propaganda. Fałszywe proroctwa marksizmu” prof. Wojciecha Roszkowskiego.

NA STOISKU BIAŁEGO KRUKA GWARANTOWANE DUŻE RABATY, KSIĄŻKI Z AUTOGRAFAMI I DEDYKACJAMI! W WEEKEND 13-14.04. SPOTKANIA Z NASTĘPUJĄCYMI WYBITNYMI AUTORAMI:

13.04. (sobota)

11:00-12:30 Czesław Ryszka

12:00-13:30 Adam Bujak

13:30-15:00 Prof. Wojciech Polak

14:30-16:00 Prof. Wojciech Roszkowski

14.04. (niedziela)

11:00-12:00 Adam Bujak

12:00-13:30 Jan Pietrzak

13:30-14:30 Jolanta Sosnowska

14:00-15:00 Ks. prof. Waldemar Chrostowski

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a jego Partnerem – Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum.

„Bieżąca edycja Targów Wydawców Katolickich przypada na moment szczególny. Codziennie każdy z nas zdaje swoisty egzamin z wiary i oddania nauczaniu Kościoła. Książka może pełnić rolę wiernego towarzysza tych trudnych zmagań z otaczającą nas rzeczywistością. Dobre Słowo, które od blisko 30 lat pomagają upowszechniać nasze Targi, może stanowić drogowskaz uczciwego postępowania, opartego na kanonie zachowań wywodzących się z tradycji chrześcijańskiej. Dlatego z radością zapraszam wszystkich czytelników do odwiedzenia nas podczas warszawskiej imprezy” – mówi ks. Roman Szpakowski SDB, prezes zarządu Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

Serdecznie zapraszamy!