Biały Kruk zaprasza na wieczór autorski w Warszawie. Wystąpienia wybitnych Autorów!

Wydawnictwo Biały Kruk ma zaszczyt zaprosić 2 grudnia 2023 r. o godzinie 18:00 do Auli Św. Jana Pawła II Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Dewajtis 5 w Warszawie na wyjątkowe wydarzenie połączone z uroczystą prezentacją najnowszych książek pt.: „Przymierze z Bogiem. Obrazy Kościoła w Piśmie Świętym” ks. prof. Waldemara Chrostowskiego oraz „Piękno zdeptane, kult brzydoty” Janusza Szewczaka.

Wystąpienia:

Prof. Wojciech Polak 

Odpowiedzialność za Polskę. Naród i elity

Janusz Szewczak 

Rezygnacja ze zdobyczy kultury i cywilizacji

Ks. prof. Waldemar Chrostowski 

Co z synodalnością?

Ks. Roman Szpakowski 

Książka jako narzędzie walki o wartości chrześcijańskie

Część artystyczna:

Jerzy Zelnik 

W blasku Norwida – recytacje

Po spotkaniu możliwość zakupienia książek w promocyjnej cenie oraz uzyskania dedykacji i autografu od Autorów. Do każdej zakupionej książki elegancki, dużoformatowy kalendarz na rok 2024 gratis.

Wstęp wolny!

Przymierze z Bogiem. Obrazy Kościoła w Piśmie Świętym” ks. prof. Waldemara Chrostowskiego – Dowiedz się, jak można odnaleźć fundamenty wiary i zastosować je w codziennym życiu. Autor ostrzega przed relatywizacją spojrzenia na Kościół i promuje budowanie wspólnoty oraz wzmacnianie wartości chrześcijańskich, prowadząc nas przez wieki chrześcijańskiej historii.

https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/przymierze-z-bogiem-obrazy-kosciola-w-pismie-swietym

Piękno zdeptane, kult brzydoty” Janusza Szewczaka – NOWOŚĆ – Analiza kryzysu zachodniej cywilizacji, zwracająca uwagę na narastający kult brzydoty i ordynarności w sztuce, mediach oraz życiu codziennym. Autor uważa, że konieczny jest powrót do adoracji piękna i szlachetności, aby przeciwdziałać temu zagrożeniu.

https://bialykruk.pl/ksiegarnia/ksiazki/piekno-zdeptane-kult-brzydoty