Edyta Górniak ogląda amerykański talk-show „Jimmy Kimmel Live!”

 

Edyta Górniak zdradza, że z przyjemnością ogląda amerykański talk-show „Jimmy Kimmel Live!”. Niezwykłe poczuciu humoru prowadzącego i niebanalny sposób prowadzenia rozmów sprawił, że program stał się jednym z najpopularniejszych w USA. Piosenkarka żałuje, że w polskich stacjach telewizyjnych nie można obejrzeć programu na podobnym poziomie.

– Przydałby nam się taki Jimmy Kimmel. Tylko wydaje mi się, że może dlatego, że mieszkamy w kraju, który przygnębia poprzez to, że nie daje perspektyw młodym ludziom i nie sprzyja rozwojowi, to mam wrażenie, że ludzie nie lubią, kiedy artyści się rozwijają. Raczej woleliby ich zatrzymać po prostu tam, w latach dziewięćdziesiątych, osiemdziesiątych i tak dalej. Lubią się przywiązywać i przyzwyczajać – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Edyta Górniak, wokalistka.

Edyta Górniak jest także pełna uznania dla twórców cyklicznego formatu Plejady „Ścianka myśli”. Autorzy krótkich filmików próbują odgadnąć, o czym myślą polskie gwiazdy na czerwonym dywanie i bazując na różnych nagraniach, tworzą zabawne dialogi. Wokalistce, mimo że sama kilkukrotnie była bohaterką programu, podoba się poziom satyry, jaki prezentują autorzy i przyznaje, że z ciekawością ogląda nowe odcinki. Szczególnie, że rzeczywistość, która otacza Polaków, jest dla wokalistki przygnębiająca.

– Uwielbiam „Ściankę myśli” i obserwuję ją od dłuższego czasu. Zawsze poprawia mi samopoczucie. Jest to zrobione ze smakiem. Uważam, że taki rodzaj żartu, satyry jest fantastyczny – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Edyta Górniak, wokalistka.

Piosenkarka podkreśla, że ceni sobie humor inteligentny i nienachlany. Jej zdaniem, dialogi w „Ściance myśli” są zabawne, ale wyważone.

– Szkoda, że tak się czasy zmieniły, że ludzie nie rozumieją dzisiaj, że plotka i żart mogą być właśnie takie: śmieszne, zabawne, nieobrażające nikogo. Każdy z nas jakoś tam siebie wyraża. I ci panowie wyłapują takie detale niesamowite, nawet zmieniając głosy. Mimo że to są głosy męskie, to kiedy naśladują kobietę, to wiadomo, że to jest ten głos. Są bardzo zdolni – mówi Edyta Górniak.
http://www.lifestyle.newseria.pl/