Fotografie dla Pani Prezydent Irlandii – od polskiej artystki

irlandia

 

 irlandia

 

Zdjęcia Kamy Trojak tematycznie dopasowane do klimatu odbywającej się w Dublinie międzynarodowej imprezy, zostały przekazane również wspaniałym organizatorom „The 6 Veronica Dunne International Singing Competition” w National Concert Hall. Otrzymali je m.in. Dr Veronica Dunne, oraz pan Diarmuid Hegarty sponsor i chairman miedzynarodowej imprezy. „ Jestem bardzo wdzięczna polskiej artystce Kamie Trojak, za niesamowite zdjęcia i obecność. Łączy nas wielka pasja i miłość do sztuki. Moja pasja jest muzyka i śpiew, a Kamy Trojak fotografia i aparat. Serdecznie dziękuję, kocham Polaków za ich serce do sztuki i za życzliwość. W swojej długoletniej karierze na scenach opery miałam przyjemność poznać wielu wspaniałych Polaków. Dzisiaj poznałam kolejna wspaniałą postać  – dziękuję bardzo.”  – mówiła w Nationall Concert Hall pani Dunne.

 

 Kama Trojak – Ambasador Kultury Polskiej zaprosiła wspaniałych gości do odwiedzenia Malborka. Przypomniała, iż w tym roku przypada 600 rocznica bitwy pod Grunwaldem.

artysci

Zdjęcia malborskiej krzyżackiej twierdzy pokazane w Dublińskim Zamku zrobiły wielkie wrażenie.

Zaproszenie do Malborka zostało przyjęte i wspaniałych gości z Dublina Kama Trojak będzie gościć pod koniec maja tego roku w rodzinnym miescie

 

Bogdan Wegrzynek

 

 

 

 

plakat