Galeria opatowska

 

Polish News na wystawie rękodzieła artsystów z calego świata

W Opatowie świętokrzyskim, miała miejsce wystawa rękodzieła artystycznego z całego świata. Redakcja POLISH NEWS, miała zatem okazję podziwaić fantazję artystów przedstwiającą aniołki, zwierzęta i różne motywy roślinne.

Kolorowe aniołki

Najwięcej zaciekawienia budziała galeria aniołków. To fascynujące, jak różnie ludzie postrzegają tych niezwykłych posłańców z nieba. Niektórzy, uważają ich za kobiety z jasnymi włosami. Inni zaś sądzą, że aniołowie to tylko rodzaj męski. Galeria z aniołami, cieszyła się największym zainteresowaniem.

Zwierzęta znane i nie tylko

Wielu artystow z krajów skandynawskich, miało możliwość pokazania zebranym gościom na galerii opatowskiej zwierzęta, jakie nie są znane we współczesnym świecie.

A jednak kwiaty

Pani Aniela Banaś oraz Jadwiga Pogorzelska mieszkające na stałe w USA, wystawiły swoje prace przedstawiające kwiaty. Były to na przykład niebieskie róże, czerwone mniszki lekarskie, lub czerwone zawilce. Ta niezwykła galeria, wprowadzała każdego gościa w magiczny świat. Można się tu było nie tylko zachwycić pięknymi pracami artystów, ale można było doznać prawdziwego dotknięcia świata marzeń i naszych niedościgłych pragnień.

Ewa Michałowska – Walkiewicz
[email protected]