Jestem niczym znikający punkt.

adamek

adamek Przybyła grupka reporterów zarówno ze Stanów Zjednoczonych jak i z Kanady.  Podczas prawie dwugodzinnego treningu Tomasz między innymi zaprezentował walkę z cieniem.

 

– Mieliśmy bardzo dobry,7- tygodniowy obóz przygotowawczy. Codziennie byłem z Rogerem w ringu, dzięki treningom poruszam się więcej i szybciej  i jestem elastyczniejszy. Czuje, że mógłbym walczyć z każdym przeciwnikiem i go pokonać. Masa, czy wzrost oponenta, są istotne, ale nie najważniejsze. Ja jestem bardzo szybki i przez to trudny do trafienia. Z walki na walkę  będzie mnie co raz trudniej trafić. Jestem niczym znikający punkt. Na pewno nie lekcewarzę McBride. To jest boks i nawet jeden cios może kompletnie zmienić sytuację w ringu. Walka z Kevinem jest moim sprawdzianem przed starciem z Kliczką i obiecuję , że zdam go na piątkę. – powiedział Tomasz Adamek w rozmowie z dziennikarzami w Bushkill. 

 

 tekst:Adamek Team, fot:Mike Gladysz  

Bilety na walkę Tomasza Adamka  z Kevinem McBride 9 kwietnia w Prudential Center są do nabycia cenach: 253$,103$,78$,53$ pod telefonem: 908-2476079. Walkę będzie można także oglądać w  telewizji kablowej i satelitarnej , pay-per-view via w Demand, DIRECTV, DISH Network, i  TVN w  USA i w Kanadzie w cenie 29.95$, w Polsce będzie transmitowana przez  Polsat, będzie można ją także oglądać w internecie w http://www.ustream.tv/sports

 w cenie  4.95 $.