„Kołysanka na Dzień Dobry”

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na Koncert w Lincolnwood, IL, który odbędzie się  w ramach Slavicfest. Koncert odbędzie się w Niedziele 24 Lipca o godzinie 1pm w PROESEL PARK 6900 N. LINCOLN Lincolnwood Il. 

Koncert jest ZA DARMO. Uliczne i letnie festiwale nie często mają okazję prezentować muzykę  poważną a szczególnie muzykę Polską. Niedzielny koncert jest owocem współpracy Chicago Chopin Society z Linkolnwood Chamber Orchestra.

W programie Antonin Dvorak, Vasily Kalinnikov, Moritz Moszkowski, Jean Sibelius, Michael Legrand oraz premiera mojej kompozycji Kołysanka na Dzień Dobry w aranżacji na orkiestrę smyczkową, 

Premiera Kolysanki -oryginalnie napisanej na fortepian solo, wykonywanej już wielokrotnie przez wielu pianistów, tym razem będzie zaprezentowana w odmiennej szacie muzycznej na orkiestrę smyczkową.  Warto przyjechać aby posłuchać i poznać wykonawców i dyrygenta Philipa Simons!!!!

Muzykę współczesną też da się słuchać a szczególnie muzykę Polską którą powinniśmy proponować. Z tą myślą zapraszam państwa na koncert do Copernicus Center 3 września o godzinie 1. po południu.
Tym razem będzie premiera tańca góralskiego na orkiestrę smyczkową. Jest to 10 minutowa kompozycja oparta na wzorach melodii góralskiej. Koncert będzie w ramach festiwalu polskości Taste of Polonia. 
Wiecej informacji znajdziecie Panstwo na: www: www.chicagochopinsociety.com  www.americanmusicfestival.com 

Do zobaczenia w parku PROESEL PARK w Lincolnwood w niedziele 24 Lipca o godzinie 1:pm

i 3 wrzesnia o godzinie 1 pm w Copernicus Center.
 
Jaroslaw Golembiowski, Prezes Chicago Chopin Society