Maciej Wróblewski w Domu Podhalan w Chicago.

 

Jego trasa koncertowa ostatnio to Chicago, Nowy York i Kanada.
Serdeczne podziękowania dla wspaniałego piosenkarza Macieja Wróblewskiego za koncert w Chicago, niech żałują Ci co nie byli i nie przeżyli chwil spędzonych razem. Najbardziej lubianą pieśnią była pieśń -„Zaszum nam Polsko“.

Można było zakupić CD pt. „Posłuchaj Mamo“ i wiele innych.
Koncertował w 26 krajach Europy, Azji, również w USA i Kanadzie. Do tej pory wystąpił na kilka tysięcy koncertach. Nagrał ponad 300 pieśni i piosenek, w tym również patriotycznych i religijnych.

W śpiewanie wkłada całe swoje serce, duszę i emocje, co przy jego niespotykanej skali, barwie, dynamice i sile głosu oraz nietuzinkowych interpretacjach znakomicie przekłada się z kolei na emocje słuchających. Ciągle wzbogaca swój repertuar.

Ponad to ma medialny rozgłos, konsekwentnie przedkłada możliwość kontaktu z żywą, koncertową publicznością, stawiając raczej na własną maestrie wykonawczą.
Śpiewając, sam sobie akompaniuje, grając na obmyślonych przez siebie i własnoręcznie konstruowanych, budowanych, unikatowych gitarach, m.in. na 18 strunowej gitaro-lutni, brzmiącej pięknie i potężnie jak cała orkiestra.
Maciej Wróblewski przyjechał na zaproszenie radia Chrystusa Króla w Chicago.

„Zaszum nam Polsko“.
https://www.youtube.com/watch?v=x2jVAHDJYHI

Anna Zalińska –Korespondent ZPPA.