Najman szaleje? Tego jeszcze nie było!

Najman

Już 5 listopada w Warszawie będziemy mogli obserwować jego rewanżowy pojedynek z Przemysławem Saletą, niedługo później bo 19 listopada na gali „Fight Night – Kaliska Noc Walk” organizowanej przez federację  AMW w Kaliszu (w formule low kick), Najman rękawice skrzyżuje ponownie i to nie byle z kim, bo przeciwnikiem będzie brązowy medalista olimpijski (Barcelona’92) Wojciech Bartnik. Taki krok świadczy ewidentnie o pewności siebie Najmana co do wyniku walki z Saletą.

 

 Najman    „Początkowo kandydatem dla Najmana miał być skonfliktowany z nim Piotr Świerczewski, Marcin jednak nie zgodził się na taki wariant, dlatego zaproponowaliśmy mu innego zawodnika, medalistę olimpijskiego Wojtka Bartnika. Oni również mają sobie wiele do wyjaśnienia, nadto należy przypomnieć, że po walce z Pudzianem Wojtek wyzywał, wówczas bez skutku Najmana do walki. Piotrek nie pozostaje jednak z boku, jest on w stałym kontakcie z Bartnikiem i zapowiada, że wspólnie z innymi znanymi sportowcami, wyprowadzi Wojtka do ringu. Podkreślić należy również złożoną przez Bartnika deklarację, świadczącą o tym jak honorowa i ważna jest dla niego ta walka, albowiem wyjdzie on do ringu za darmo, w ramach patronującego gale projektu pod hasłem „Pomaganie jest trendy”, z którym wspieraliśmy już chorych na białaczkę, a tym razem wspierać będziemy fundację wspierającą dzieci autystyczne” – wyjaśnia współorganizator gali, raper Krzysztof „Gorzki” Gorzkiewicz.

 

    Podobnie jak pojedynek z Saletą, walka ta nie będzie zwykłym pojedynkiem , albowiem kryje ona za sobą podtekst.

 

    El Testosteron już dawno zapowiedział, że nie poda ręki Bartnikowi ,a  wszystko za sprawą złożonego przez olimpijczyka podpisu pod listem Przemysława Salety nawołującego do tego, aby nie pisać o Najmanie i nie nazywać go bokserem (przyp. pod listem Salety podpisali się także m.in. Krzysztof Włodarczyk, Dawid Kostecki, Albert Sosnowski, Andrzej Wawrzyk ….)

 

    Widowisko poprzedzać będzie walkę wieczoru Mariusza Ziętka w obronie tytułu zawodowego mistrza świata w kick boxingu federacji WKN.

 

    Mariusz Ziętek do ringu wyjdzie pod przygotowany specjalnie utwór „Mistrz” Gorzkiego (http://www.youtube.com/watch?v=qe2VwwoiDDw).

 

    Oba wyżej wymienione pojedynki cieszą się dużym zainteresowaniem buchmacherów , czy Najman da radę? Na kogo postawicie?

 

    Oficjalny profil federacji: http://www.facebook.com/?q=#/pages/AMW-ABSOLUTNY-MISTRZ-WALK/263970283626735

Sklad

 

info: www.gorzki.info

zdjęcie: AMW