O HIPNOTERAPII

Hipnoza

 
Hipnoterapia została zaakceptowana w 1958 przez American   Medical Association jako dziedzina medycyny oraz psychologii. Jej wartości terapeutyczne są  doceniane przez srodowisko naukowcow i lekarzy na calym swiecie.

Prawo do praktykowania hipnoterapii  mają osoby posiadające licencje, hipnoterapeucji, lekarze oraz psycholodzy.

Hipnoza

Hipnoza jest jedną z najstarszych metod uzdrawiania, naturalnym stanem umysłu wystepującym u ludzi samoistnie niekiedy nawet kilka razy  w ciagu dnia.
Zjawisko hipnozy od  lat wzbudzało ogromne zainteresowanie.

Kojarzono go z  magią o charakterze teatralnej sztuki. Niewiedza i przesąd oraz brak edukacji stworzyły otoczkę tajemnicy wokół tej dziedziny, rodząc lęk i brak przekonania u większości osób. 

Tak naprawdę nie ma w tej metodzie żadnej magii, jest to metoda relaksacji ciała i umysłu podobna do  medytacji. Stwarza ona wiele odkrywczych możliwości pozwalających w pełni wykorzystać ogromny potencjał naszego umysłu.

We współczesnym świecie coraz więcej ludzi zaczyna uciekać się do alternatywnych  bardziej bezpiecznych form wobec konwencjonalnych sposobów rozwiązywania problemów. Dzięki hipnoterapii możemy dotrzeć do głębszych poziomów umysłu i pomnożyć możliwości człowieka w jego osobistym i zawodowym rozwoju. Hipnoza  jest pogłębionym stanem koncentracji, stosowana w terapii daje znakomite rezultaty, pozwala odkryć korzenie problemu i uwlonić nas od tego, co powstrzymuje  przed rozwojem czy osiągnięciem sukcesu.

Udowodniono, że Hipnoza jest najlepszą metodą  przez  którą mozemy zredukować stress oraz negatywne emocje. Dzięki czemu możemy uchronić  się przed rozwojem wielu schorzeń i chorób, których głównym czynnikiem jest właśnie stress oraz nie umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach, co później odbija się na naszyn zdrowiu fizycznym i emocjonalnym.

Hipnoza jest również  często stosowana w  psychologii, w szpitalach podczas operacji, porodów, przy zabiegach stomatologicznych,  polityce, markietingu, a nawet w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw kryminalnych. Możliwości jakie stwarza nam hipnoza oraz hipnoterapia są nieograniczone. Warto skorzystać z tej metody i otworzyć drzwi do naszego ukrytego potencjału, bo życie jest krótkie….więc nie czekajmy.

Serdecznie zapraszam
Dorota Janik
Dyplomowana Hipnoterapeutka

Sesja Hipnoterapii trwa godzinę. Zaleca się przyjęcie kilku  sesji w odstęach jedno tygodniowych w celu wyeliminowania problemu lub schorzenia. Każdy przypadek jest indywidualny bywa, że wystarczy nawet jedna sesja.

Sesja wynosi $65 specjalna cena dla czytelnikow POLISH NEWS.com

www.hypnotherapy88.com

Tel 224-522-0250

Office Ph: 847. 873.8137

Email: [email protected]