Ryzykowne sporty w nowym programie TVN Turbo „Ale urwał!”

sport

Tego wszystkiego doświadczymy w nowym programie TVN Turbo – „Ale urwał!”, który już wkrótce zagości na antenie itvn! Poznamy prawdziwych pasjonatów sportów ekstremalnych różnej maści i odkryjemy dyscypliny, o których do tej pory nigdy nie słyszeliśmy.

sport

Jednak to nie wszystko! Będziemy także podziwiać różnorodność i piękno polskiej przyrody oraz zobaczymy relacje z najważniejszych festiwali sportów ekstremalnych. Serdecznie zapraszamy na zupełnie wyjątkowy i zaskakujący program „Ale urwał!” od 7 sierpnia w niedziele o godzinie 17.20 (CDT – Chicago), 18.20 (EDT – Nowy Jork) na antenę itvn!
 Prowadzącym magazyn jest Łukasz „Zajcew” Zarębski – b-boy z 11-letnim stażem, który doskonale wie, czym jest ryzyko i adrenalina! Gospodarz programu ma w sobie mnóstwo pasji, wigoru oraz entuzjazmu, a więc rutyna nam nie grozi. Co więcej Łukasz na własnej skórze wypróbuje każdy z prezentowanych sportów dostarczając nam przy tym sporo zabawy!

Program
W każdym odcinku nie tylko szczegółowo omówimy nietypowe sporty ekstremalne, ale też spróbujemy pobić rekord w jednym elemencie danej dyscypliny! Przekonamy się jacy są naprawdę zapaleńcy sportów wyczynowych i zobaczymy, co robią na co dzień. Przeżyjmy niewiarygodne przygody z nowym programem TVN Turbo „Ale urwał!”!
Materiały itvn