Teraz albo nigdy, Polonio!

Klocek

 

Klocek Po kilkunastoletniej, partyzanckiej walce  z chicagowską “machiną” ( tak, tak, borykam się z naszą lokalną korupcją od wielu lat) zaczynam ostatni, intensywny etap walki politycznej. Przypominam, że kandyduję do Rady Miejskiej Chicago (już poraz drugi). Mogę wygrać tylko dzięki Waszej pomocy.

Zapraszam do wstąpienia do mojej armii woluntariuszy. Od przyszłego weekendu, tj.15-16 stycznia w każdą sobotę i niedzielę, w godzinach 11-5 po południu  rozpoczynamy roznoszenie ulotek po domach wyborców. Będziemy spotykać się w naszym kampanijnym sztabie, 6020 N.Higgins Ave.,  (Austin/Higgins), Chicago. Będą do odebrania tablice i ulotki. Każdy woluntariusz na wagę złota!

          Zapraszam też na dwie ważne polityczne imprezy: 26 stycznia, środa, Copernicus Foundation, 5216 W.Lawrence Ave., Chicago, IL 60630, Tel:  (773) 777. 8898, o godzinie 6.30 p.m. FORUM KANDYDATÓW Z 45-GO DYSTRYKTU. Moderatorem będzie dziennikarz z Chicago Reader, Ben Joravsky

  

30 stycznia, niedziela, White Eagle, przy 6839 N. Milwaukee, Niles,  od 4:00 pm-7:00 p.m. – HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY BENEFIS poparcia politycznego dla mojej kandydatury.

Spotkanie będzie miało charakter balu kostiumowego ( jesteśmy w okresie tradycyjnego karnawału!)- można się (oraz dzieci) przebrać za swoje ulubione postacie historyczne lub polityczne, ale niekoniecznie. Dla mniej rozrywkowych osób proponuję ubranie w barwach flag narodowych (biało-czerwonych, czerwono-niebiesko- białych – według własnej wyobraźni).

        Obiecuję, że nie będzie długich przemówień politycznych – zapraszam  całe rodziny. Będziemy się świetnie bawić. Planujemy zrobić konkurs na najlepszy kostium, prawdopodobnie zaśpiewają dla nas lokalni artyści. Słynny szef kuchni p.p. Przybyłów zaserwuje „Wołowinę Kongresman’a Rostenkowskiego” tudzież „Bigos Kościuszkowski”. W barze będzie można kupić polityczne drinki: Chicago Political Blues, Votini czy …Corrupted Screwdriver.

Bilety dla dorosłych, $35 dolarów, dzieci $10.

Bilety można rezerwować u Andrzeja Klocka, ilość miejsc ograniczona, proszę nie czekać zbyt długo

 – 773-968-8998. 

 

          Wybory już 22 lutego. Jedne z najważniejszych dla Chicago od dekad. Nie zostańmy w tyle. Pokażmy, że i dla nas ważna jest przyszłość tego miasta. Zapraszam do swojej kampanii i proszę o pomoc. Gwarantuję dobrą zabawę oraz okazję do zdobycia odrobiny  politycznego doświadczenia.

 

P.S. Przypominam, że na południu Chicago, o stanowisko w okręgu 23-cim ubiega się nasza rodaczka, kobieta wielkiego biznesu, wielkiego serca i niespotykanej odwagi, “Anna Mountaina” – Anna Góral !!! http://www.annagoral.com/

 

Zadbajmy o własne sprawy! Głosując na swoich kandydatów, udowodnijmy, że trzeba się z nami liczyć!

http://www.voteanna.com/

 Anna Klocek-Candidate for Chicago 45th Ward Alderman-July 3 2010

http://www.youtube.com/watch?v=Ka6e9jZifD8

Anna

Anna Klocek na spotkaniu z wyborcami w Capitol Club, Chicago. Grudzień 2010