Usługi medyczne polską marką produktową na ITB

Wellness, spa, medycyna i turystyka uzdrowiskowa wyróżnia się na polskim stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej podczas berlińskich ITB.

Organizatorzy wypoczynku i targowi goście, zainteresowani tą dziedziną, mogą poznać zakres ofert i ceny usług. Kto nie lubi poprzestawać na teorii lub nie do końca jej wierzy, może poddać się przykładowym zabiegom i badaniom. Stoisko promujące polskie usługi prozdrowotne stanowi kolejny etap realizacji przez POT Projektu w ramach poddziałania 3.3.2 Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Zgodnie z przyjętymi zgłoszeniami, na stoisku informacyjno-promocyjnym prezentuje się trzech wystawców. Olandia, Hotel Pestkownica oraz Pałac na wodzie Staniszew. Szczegółowych informacji na temat rodzaju usług świadczonych w naszym kraju udziela ekspert z dziedziny medycyny. Dla zainteresowanych podreperowaniem zdrowia przygotowane zostały bezpłatne materiały promocyjne, foldery i katalogi polskich firm z branży medycznej kierujących swoją ofertę do pacjentów niemieckich. Odwiedzający mogą nie tylko w teorii zapoznać się z rodzajem usług. Na przykład mają możliwość poddania się specjalistycznym masażom i zabiegom na stoisku Uniejowa. Wyczerpującymi informacjami służą uzdrowiska w Kołobrzegu i Świnoujściu, obiekty należące do Grupy Uzdrowisk Polskich, jak również firmy Interferie, Idea Spa, czy Medical SPA Travel Tour Operator.

Goście targowi gromadzący się przy głównej scenie biorą udział w prezentacjach, które przygotowali polscy wystawcy, między innymi Hydropolis dzielące się doświadczeniami z stosowania suchego lodu, pasty do zębów dla słonia oraz udoskonalonego robota Peppera, imitującego ludzkie gesty, nawiązującego kontakt wzrokowy i prowadzącego konwersację. Z kolei rezydencja Pestkownica położona na terenie Puszczy Drawskiej i Pałac na Wodzie lezący w Karkonoszach, dostarczają przykładów znakomitego połączenia walorów odrestaurowanych obiektów zabytkowych z ofertą regeneracji i podreperowania sił w ekologicznych warunkach środowiskowych oraz atrakcji wypoczynku w gronie rodzinny z dziećmi.

źródło: POT

http://ttg.com.pl