Z okazji Dnia Dziecka przedstawienie „Pan Twardowski” w Warszawie

Dzień Dziecka to znakomita okazja, by poznać nowy adres na muzycznej mapie Warszawy:  SCENA KOPERNIKA 30

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy rodziców z dziećmi oraz dziadków z wnukami na adresowane do publiczności w każdym wieku przedstawienie PAN TWARDOWSKI

– 1 czerwca 2023, godz. 18:00 – Warszawa, ul. Mikołaja Kopernika 30 (przy stacji metra Nowy Świat – Uniwersytet).

Publiczność w każdym wieku zapraszamy na skrzący się dowcipem spektakl słowno-muzyczny Jarosława Praszczałka „Pan Twardowski”, którego wielkim atutem jest improwizacja. Podążając śladami komedii dell’arte, aktorzy często improwizują swoje kwestie, bawiąc widownię i siebie nawzajem. Role bohaterów znanej polskiej legendy nie przypominają wprawdzie włoskich masek, są jednak równie charakterystyczne i wyraziste.

  • Marek Murawa – Pan Twardowski

  • Małgorzata Godlewska – pani Twardowska

  • Grzegorz Hardej – diabeł

  • Vlasta Traczyk – fortepian

  • Lidia Szpilewska – konferansjer

Dzień Dziecka to znakomita okazja, by poznać nowy adres na muzycznej mapie Warszawy. SCENA KOPERNIKA 30 to miejsce wydarzeń artystycznych łączących różne dziedziny sztuki; scena, gdzie prócz tradycyjnych koncertów klasycznych, jazzowych, FOLK czy POP, muzyka będzie łączyć się z literaturą, tańcem, teatrem i kabaretem a nawet malarstwem czy modą.

Artystyczne lub edukacyjne, cykliczne i okazjonalne a także okolicznościowe – nasze wydarzenia z pewnością staną się barwną pozycją w kulturalnym życiu stolicy. Niektóre z projektów kierujemy wyłącznie do widzów dorosłych inne do publiczności dziecięcej. Nie zabraknie także wydarzeń o charakterze familijnym, gromadzących na widowni całe rodziny.

Tak właśnie – familijnie – planujemy spędzić popołudnie 1 czerwca od godz. 18.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY