Zaproszenie na V Forum Gospodarcze Polonii Świata 2020

W imieniu organizatorów V Forum Gospodarczego Polonii Świata, które odbędzie się w dn. 09-10 października 2020 r., mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić do uczestnictwa w obradach i debatach poświęconym aktualnym problemom cywilizacyjnym w obszarze gospodarki oraz strategii współpracy i synergii jaka obecnie jest realizowana, a jaka powinna być w relacjach: Polonia-Państwo Polskie.

Naszą misją jest umożliwienie zaprezentowania potencjału Polonii, jej sukcesów, kapitału intelektualnego i ekonomicznego oraz poszukiwanie wspólnych celów, płaszczyzn i zakresu kooperacji w różnych dziedzinach. Pragniemy przedstawić środowisko polonijnego biznesu skupione wokół organizacji otoczenia biznesu, poza granicami Kraju. Chcemy również umożliwić polskim przedsiębiorcom i samorządom złożenie ofert gospodarczych, turystycznych i pobytowych, dla Polaków powracających z emigracji lub poszukujących pomysłów na intratny biznes nad Wisłą.

Zapraszamy przedsiębiorców, zarządy izb handlowych, związków i stowarzyszeń polonijnych działających na wszystkich kontynentach. Zapraszamy do skorzystania z okazji wyrażenia swojej opinii, oceny oraz przedstawienia uczestnikom Forum aktualnych problemów będących skutkiem obecnej sytuacji geopolitycznej, a przede wszystkim własnych propozycji biznesowych i ofert współpracy w obszarze kultury, nauki i edukacji. Zapraszamy samorządy i lokalnych polskich przedsiębiorców do udziału w bezpośrednich spotkaniach B2B, które zawsze są najważniejszym elementem wszelkich zjazdów i kongresów. W tegorocznej edycji Forum spotkania te odbędą się za pośrednictwem systemu B2B online (na platformie GoPolonia).

Zachowując zasady bezpieczeństwa i respektując obowiązujące regulacje wprowadzone w Polsce i poszczególnych krajach, postanowiliśmy tegoroczne spotkanie przeprowadzić w trybie hybrydowym. Część naszego wydarzenia odbędzie się w studio telewizyjnym (panele, debata, gala biznesu), a część online (debata, b2b, prezentacja ofert). Każdy zarejestrowany uczestnik może zapisać się bezpłatnie na listę spotkań B2B, by móc być zaproszonym na spotkanie przez gości Forum. Uczestnicy mogą również zaprezentować swoją ofertę wszystkim gościom Forum za pośrednictwem naszej platformy.

Relacja z Forum dostępna będzie na platformie www.GoPolonia.pl oraz dzięki przekazom amerykańskich i europejskich telewizji internetowych (Polvision, Pepe, iTVP) i na licznych portalach informacyjnych, społecznościowych, w tym na kanałach Facebook i Youtube.

Szczegóły dostępne są także na stronie Forum www.Polonia4um.com. W przypadku pytań oraz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z naszym biurem. Serdecznie zapraszamy do udziału i zachęcamy do rejestracji na spotkania B2B oraz do składania ofert.

MATERIAŁ DO POBRANIA >>>

Zdzisław Wojtasik
Dyrektor Forum Gospodarczego Polonii Świata
PEGAZ

Agnieszka Batko
Dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego
Urząd Miasta Tarnowa

Uwaga: – W trakcie trwania paneli ( w godz. 13:00- 18:25) dla zarejestrowanych uczestników FGPŚ będzie do dyspozycji online punkt konsultacyjny Ministerstwa Rozwoju (informacje dotyczące instrumentów wsparcia dla biznesu, najnowszych regulacji gospodarczych) –

Uczestnicy Forum godz. 14:00-18:25 mają do dyspozycji LiveChat. Mogą zadawać pytania, komentować wypowiedzi oraz uczestniczyć w Debacie. Relacja on-line z V Forum Gospodarczego Polonii Świata za pośrednictwem stron internetowych: www.GoPolonia.org ; www.StarNowa.pl ; na kanałach YouTube, FB, oraz mediów polonijnych, w tym w telewizji Polvision (USA), PEPE (Niemcy), iTVP (Noorwegia).

Pełny wykaz platform z transmisją online będzie wkrótce dostępny na stronie Forum www.Polonia4um.com