Zbliża się najlepszy okres do żeglowania po Karaibach

Miło nam donieść, że właśnie zmieniliśmy nasz wygodny i niezawodny katamaran Leopard 42  „SHANTIES”  na jeszcze większy i wygodniejszy katamaran typu LEOPARD 46  (zdjęcie powyżej).  Nowy Leopard  przejmie nazwę od swojego poprzednika i bedzie pływał  w czarterach po całym akwenie  wschodnich Karaibów od Wysp Dziewiczych do Grenady (rownież w programie „all inclusive”).
Nowy „SHANTIES” jest większy, szybszy i bezpieczniejszy w zegludze. Kabiny i łazienki są większe i wygodniejsze . Każda łazienka ma osobną kabinę prysznicową i  elektryczną toaletę.  Na jachcie jest generator i klimatyzacja nawet podczas postoju na kotwicy.

OFERTA  SPECJALNA !!!
Z okazji  zakupu nowego  katamaranu ogłaszamy specjalną promocję  – „DZIEŃ  LEOPARDA”. Uczestnicy wszystkich naszych tegorocznych rejsów na nowym Leopardzie otrzymają prezent w postaci jednego darmowego dnia rejsu.  Żeglujesz 7 dni – płacisz tylko za 6.

REJS  „BEST OF THE CARIBBEAN”
Informujemy również, że w tym sezonie organizujemy serie rejsow  „Best of the Caribbean”.  W jednym 18  lub 16-dniowym rejsie w jedna strone z Wysp Dziewiczych do Grenady, odwiedzimy wszystkie najciekawsze wyspy, najpiekniejsze plaże, rafy koralowe i zatoki wschodnich Karaibow. Pierwszy rejs z tej serii już w pażdzierniku (09-27.10) na trasie Tortola-Grenada.

THANKSGIVING  NA  KARAIBACH.
Zapraszamy na rejs po Grenadynach w tygodniu Thanksgiving  (17 – 25.11.12),  mamy jeszcze parę wolnych miejsc.

Szczegóły na naszych stronach: www.rejsy-po-karaibach.pl  i www.sailcaribbean.net

Zapraszamy!
Jacek Reschke