Cannes Shopping Festival

 

Pałac Festiwalowy i Kongres są organizatorami 12 edycji Cannes Shopping, corocznego spotkania świata mody w Cannes. Podczas czterodniowego weekendu wielkanocnego Cannes Shopping Festiwal oferuje możliwość uczestniczenia w pokazach. Cztery wyjątkowe wieczory po to aby odkryć nowe tendencje w modzie w kolekcji Wiosna-Lato 2015.

Piątek 3 kwietnia 2015 20:00: Galeria Lafayette po raz kolejny bierze za wyzwanie to wydarzenie. Znaki towarowe są w centrum uwagi, artystyczne show, które miesza modę artystyczną, street-art, taniec i malarstwo, a to wszystko wokół zaskakującego spektaklu.
Sobota 4 kwietnia 2015 20:00: Ventilo, który w swojej kolekcji Wiosna Lato 2015, zainspirował się latami 50 w Los Angeles, z licznymi odniesieniami do takich symbolicznych miejsc jak Beverly Hills Hotel i Château Marmont: kolory Sunset w ostrych odcieniach. 2 część: KiDS „Made in Italy”, magazyn KiDS organizuje przemarsz dzieci na cześć najładniejszych marek transalpejskich: MiMisol, Douuod, Quis Quis, Fendi…Przechodząc pierwszy raz przez wybór „Made in Italy”.

Niedziela 5 kwietnia 2015 20:00: Kurs Aline Buffet wchodzi na scenę. Realizacje haute couture promujące 2014-2015 projektantów kursu Aline Buffet zostaną zaprezentowane na mitycznej scenie Wielkiego Audytorium Louis Lumière.

Poniedziałek 6 kwietnia 2014 20:00: Krajowy finał konkursu modelek Enjoy Models. 20 finalistek przejdzie w kostiumach kąpielowych, w stroju wieczorowym… Na koniec wieczoru dwoje wybrańców – młoda kobieta i młody mężczyzna rozpoczną karierę top modeli w Enjoy Models.

Projektant mody Denis Durand zaprezentuje również swoje kreacje 2015 wokół wystawy “Art & Mode” na temat „Snu nocy letniej”, sala śródziemna – od 3 do 6 kwietnia. Cannes gromadzi największe marki świata mody. Weekend wielkanocny jest okazją do odnowienia swojej garderoby, w mieście, w galerii handlowej pod gołym niebem. Udział w pokazie w Pałacu Festiwalowym i Kongresie, jest propozycją pobytu marzeń w rzeczywistym świecie.

Za: http://ttg.com.pl/