Czerwcowy koncert w Skarżysku- Kościelnym

Czerwcowy koncert w Skarżysku- Kościelnym

Na początku czerwca bieżącego roku, w Gminnym Ośrodku Kultury w Skarżysku- Kościelnym, miał miejsce koncert wokalno-instrumentalny, w którym wystąpili Sławomir Bogusiewicz i Mirosław Pardela. Zebranych na tym koncercie gości serdecznie powitał dyrektor GOK pan Cezary Nowak.

Znany i mniej znany repertuar

W repertuarze gitarzysty ze Skarżyska- Kamiennej Sławomira Bogusiewicza, znalazły się utwory Leonarda Cohena oraz teksty opracowane jako jego własne kompozycje.

Natomiast fraszkami oraz śpiewem raczył zebranych gości na Kościelnym Mirosław Pardela. Spotkanie to, rzecz jasna cieszyło się sporym zainteresowaniem. Słuchacze aktywnie uczestniczyli w prezentowanym koncercie, śpiewając razem ze wspomnianymi artystami znane utwory.

Bliżej artystów

Po tym spotkaniu można było porozmawiać zarówno z panem Mirkiem jak też i Sławomirem. Przy delektowaniu się pysznym ciastem i kawą, goście mogli bliżej zapoznać się ze skarżyskimi wykonawcami znanych i mniej znanych utworów.

Dziękujemy panu Cezaremu Nowakowi za zorganizowanie tak świetnej zabawy. Redakcja Polish News dziękuje za zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie.

Ewa Michałowska -Walkiewicz