Marsz Milczenia- w Hołdzie dla Naszych Mundurowych

Śp. Mateusz Sitekfot. – 1 Warszawska Brygada Pancerna/niezalezna.pl

Marsz Milczenia- w Hołdzie dla Naszych Mundurowych

W piątek 7 czerwca br. o godzinie 21.00, przeszedł ulicami Warszawy Marsz Milczenia. Uczestnicy jego, wielcy polscy patrioci, ze łzami w oczach modlili się za duszę zamordowanego przez imigrantów na granicy polsko-białoruskiej polskiego żołnierza Mateusza Sitka. Tym samym wyrażono poparcie dla wszystkich mundurowych pełniących służbę w obronie Ojczyzny.

Dla upamiętnienia

Uczestnicy wspomnianego marszu, upamiętnili żołnierza zamordowanego przez migranta na granicy polsko-białoruskiej. Wyrazili oni także swoje ogromne poparcie, dla wszystkich mundurowych broniących polskiej granicy.

O 21.00

Marsz Milczenia rozpoczęty w miniony piątek o godz. 21.00 przed Wojskowym Instytutem Medycznym, w którym zmarł wojskowy raniony na granicy. Pochód ten przeszedł aż pod Grób Nieznanego Żołnierza.

Nawiązując do ostatnich wydarzeń

Nawiązując do ostatnich wydarzeń związanych z obroną polskiej granicy i z wojną hybrydową, która toczy się między Polską a Rosją oraz w wyniku nieudolnych działań polskiego rządu, w ten sposób upamiętniono poległego żołnierza, a także oddano cześć tym, którzy walczą o pokój na wspomnianej granicy. Ludzie mający honor, z nieudolnego rządu powinni podać się do dymisji, ale niestety nie z koalicji 13 grudnia.

Podczas tego marszu, doszło do ataku nożownika, na Roberta Bąkiewicza  który w sposób bardzo szybki został udaremniony przez policję.

Marsz Milczenia. Fot: Robert Bąkiewicz – Twitter/niezalezna.pl

Ewa Michałowska -Walkiewicz