PALIKOT przed wyborami ROMANSUJE z Jerzym URBANEM

Urban

 

Jeżeli już taki pomnik lewicy jak Izabela Sierakowska (65 l.) musi liczyć na wsparcie PO, to jest źle. Gorzej chyba będzie tylko wówczas, jeśli od SLD odwóci się Jerzy Urban (78 l.), który coraz mocniej przyjaźni się z Januszem Palikotem (47 l.)…

Jerzy Urban, były rzecznik rządu PRL, miałby coś robić wspólnie z Palikotem? Ostatnie spotkanie obu panów może na to wskazywać. Urban i Palikot spotkali się wieczorem w eleganckiej i zapewniającej intymność warszawskiej restauracji.
Urban
Panowie, którym towarzyszyła Małgorzata Daniszewska, małżonka Jerzego Urbana, nie spieszyli się podczas kolacji. Za oknami noc, a oni wciąż gawędzili. O polityce?

– Spotkanie miało charakter towarzyski – starał się usprawiedliwić Palikot. Dodał jednak coś, co nie będzie miłe dla SLD. – Urban nie ukrywa swoich sympatii pod adresem mojej partii. Razem z żoną zapowiedzieli, że będą głosować na Ruch Palikota. I jest przekonany, że wejdziemy do Sejmu. Mamy też podobną diagnozę co do SLD. Zgadzamy się, że Napieralski rujnuje wszystko – podsumowuje Palikot.

Żródło:

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/palikot-przed-wyborami-romansuje-z-jerzym-urbanem-zdjecia_201996.html