Pod dobrą wróżbą

wrozby

 

wrozby Czarna  magia ma swoje ciemne strony i nie zawsze jest człowiekowi przychylna.

Wróżby andrzejkowe zaś są szczęśliwe, ich moc wzbudza w nas dobrą energię i pozwala pozytywnie myśleć o przyszłości.

„Jeśli czegoś gorąco pragniesz,

to cały świat sprzyja potajemnie

twojemu pragnieniu”

Paulo Coelho-Alchemik

W wieczor andrzejkowy wykorzystajmy więc przedmioty, które pomogą nam odczytać naszą przyszłość.

GUZIKI, przynoszą szczęście, a każdy z nich to jedno życzenie- reszta zależy od nas.

KARTY, stawianie kart w ten szczególny wieczór, ma odpowiedzieć na pytanie, kim będzie ten jedyny, ta jedyna.

TYGIELEK, w którym topimy wosk, by z jego kropel zastygłych w wodzie wywróżyć : dalekie podróże, miłość, pieniądze, przygody.

KSIĘGA WRÓŻB, podpowie jak odczytywać przeznaczenie.

ŚWIECE, gdy wygasną świece zapalone w andrzejkowy wieczór, spełnią się wszystkie marzenia i przepowiednie.

KSIĘGA IMION, pomoże w wborze partnera, partnerki.

 

 A kiedy poznasz jego imię….

Ponoć każde imię oddziałuje na osobowość i w pewnej mierze także na los człowieka. Szukając konkretnej osoby ( tej wybranej) można zacząć  od zapoznania się z chrakterystyką jej imienia.  Pewne cechy człowieka kształtują się przez całe życie, natomiast z  innymi zjawiamy się już na tym świecie. Sprawdź więc zawczasu, czego możesz się spodziewać po swoim wybranku.

 

Krótka charakterystyka imienia Andrzej

Imię w innych językach: ang. Andrew, czes. Andrej, Ondrej, fr. Andre, hiszp. Andres, niem. Andreas, Andres, Anders, ros. Andriej, wł. Andrea, Andreo, Drea, węg. Andräs, Endre

Patron: św. Andrzej (30 XI), Św. Andrzej Świerad (13 VII), św. Andrzej Żurawek – pustelnik i asceta (13 VII), św. Andrzej Corsini – biskup Fiesole (4 II), św. Andrzej Avellino – kaznodzieja i spowiednik, patron dobrej śmierci (10 XI), Św. Andrzej Bobola – zakonnik

 

Imię  Andrzej,  rozprzestrzeniło się wraz z chrześcijaństwem. Pochodzi od greckiego słowa aner, andrós – 'mąż’, 'mężczyzna’ lub andreios- 'męski’, 'mężny’.

 

Andrzej, to urodzony przywódca obdarzony doskonałą intuicją. Skłonny zarówno do działania jak i do refleksji.  Bardzo obiektywny i potrafi przyznać się do błędu. Czasami jednak bywa zbyt  pewny siebie.

Nie zauważa, że lata lecą, bo stale czuje się młody. Lubi ubierać się z nonszalancją.

Jest urodzonym optymistą. Nabawiwszy się kłopotów, stara się znaleźć sposób na wydostanie się z nich.  Ma wielki zmysł przyjaźni, zarówno wobec mężczyzn, jak i kobiet. Andrzej to prawdziwy szczęściarz. Bardzo towarzyski i lubiany, potrafi sobie wszystko załatwić. Jest również kochliwy – w jego życiu zazwyczaj liczy się kilka kobiet. Żeni się ze skromną domatorką, sam zaś bywa na salonach i romansuje. Dba jednak o rodzinę i umie zapewnić jej dobrobyt.

 

PODSUMOWANIE:  Andrzeje mają dużo szczęscia, sprawiają wrażenie, jakby wszystko im się należało. Osiągają sukces jakby cudem.

A potem, oczywiście, rozpoście­rają ogon… jak ich totem – paw.