Tomasz Adamek o Wolaku i treningu

Adamek

 

 

Adamek Adamek w ostatnią sobotę oglądał zwycięską walkę polskiego pięsciarza z New Jersey Pawła Wolaka  z ( 28-1, 18 k.o.), z  Białorusinem Yurim Foremanem 30L (28(8)-1(1)-0).

– Pojedynek Pawła bardzo mi się podobał. Walczył w swoim stylu, szedł mocno do przodu i to przyniosło efekt. Przed walką rozmawiałem z Pawłem, powiedziałem mu, że ten pojedynek jest jego życiową szansą, że musi mieć jaja, by go wygrać.- powiedział Tomasz Adamek, który zna Wolaka od kilku lat.

 

Tomasz na obozie przygotowawczym w Pensylwanii trenuje z dwoma sparing partnerami.

– Sparingi odbywają się trzy razy w tygodniu. Sparujemy od sześciu do dwunastu rund. Oprócz tego mam trening siłowy z Taylorem , który dojeżdża do mnie  dwa razy w tygodniu. Przywozi ze sobą cały, niezbędny ekwipunek. Także biegam, przeciętnie po czterdzieści minut. Oprócz tego mam regularny bokserski. Wieczorami zaś relaksuje się w saunie i także pływam. Jestem w doskonałej formie. Przygotowania przebiegają zgodnie z planem. Wiem, że też Kevin pracuje nad swoją formą, jestem, pewny, że dostarczymy fanom  niezapomnianych bokserskich emocji- dodał Adamek.

 Tomasz

– Baza w Bushkill bardzo nam odpowiada, Tomasz może się tu całkowicie skonecentrować na przygotowaniach do walki. Prawdopodobnie także tu Tomasz będzie trenował do swej wrześniowej walki. Ma tu całowity spokój. Nawet nie wychodzimy często do restauracji, gotujemy w domu. Mimo, że Tomasz nie jest na żadnej diecie, zdrowo się odżywia. Ostatnio ja przyrządziliśmy kaczkę, jemy też dużo kurczaków i owoców morza. Na dobre wracamy do New Jersey na konferencję prasową poprzedzają walkę. – dodaje trener Adamka Roger Bloodworth

 

Bilety na walkę Tomasza Adamka  z Kevinem McBride 9 kwietnia w Prudential Center są do nabycia cenach: 253$,103$,78$,53$ pod telefonem:908-2476079. Walkę będzie także oglądać w systemie w  telewizji kablowej i satelitarnej , pay-per-view via w Demand, DIRECTV, DISH Network, i  TVN w  USA i w Kandzie cena 29.95$, w Polsce będzie transmitowana przez telewizje Polsat, będzie można ją także oglądać na internecie w http://www.ustream.tv/sports w cenie  4.95 $.

tekst:Adamek Team