TRANSFORMACJA ŻYCIA”- Program Radiowy

 

 

 

Zapraszamy wszystkich, którzy borykają się z problemami, chorobami, emocjami i niezrozumiałymi przeszkodami życiowymi. Jeśli znalazłeś się w tak zwanym zamkniętym kręgu i nie masz komu się zwierzyć, my cię wysłuchamy, poradzimy i pomożemy odnaleźć ci drogę do lepszego życia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pozostać do końca swoich dni w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Z cotygodniowych audycji radiowych dowiecie się:

– o potencjale tkwiącym w każdym człowieku i nieograniczonych możliwościach, jakie wszyscy posiadamy,

– jak uzdrowić samego siebie,

– jak osiągnąć w życiu to, czego najbardziej pragniemy.

 

W naszych programach będziemy propagować zdrowy styl życia oraz równowagę pomiędzy ciałem, duchem i umysłem, opierać się na medycynie holistycznej.

We współczesnym świecie coraz więcej ludzi zaczyna uciekać się do alternatywnych metod i bardziej bezpiecznych form wobec konwencjonalnych sposobów rozwiązywania problemów. Badania naukowe dowodzą, że na skutek przyjmowania leków chemicznych umiera więcej ludzi niż ginie w wypadkach drogowych.

W ostatnim stuleciu ilość ludzi przewlekle chorych wzrosła aż o 900 procent, to zaś naprawdę daje dużo do myślenia.

 

Pamiętajcie! Natura ma zawsze rację!

Dlatego też medycyna holistyczna, czyli naturalna, traktuje człowieka jako całość. Ważna jest przyczyna choroby i jej korzenie, które należy najpierw zniwelować, aby zapoczątkować proces uzdrawiania a nie zaleczania choroby. Mówiąc o pełnym zdrowiu nie możemy brać pod uwagę tylko ciała, lub ciała i duszy, ale musimy skupić uwagę na całym człowieku, zajmując się jego ciałem, duszą i duchem, co niektóre nauki określają jako stan świadomości, podświadomości i nadświadomości.

 

W naszym programie nie chodzi nam o to, by kogokolwiek przekonywać lub pouczać, ale o to by każdy głęboko przemyślał nasze przesłanie i zadecydował, czy chce wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie, samopoczucie i długość życia we własne ręce.

Zapraszamy więc was kochani czytelnicy na wspaniałe podróże w głąb siebie, a zapewniamy, że odkryjecie w sobie wiele bogactw, o których jeszcze nie wiecie. Aby to zrozumieć, należy wyjść poza schematy i przyzwyczajenia, które przez lata były utrwalane w naszej podświadomości i głęboko zakorzenione w narosłych przyzwyczajeniach.

 

Powracając do medycyny holistycznej pragniemy jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że już 2400 lat temu ludzie mieli świadomość tego, że w ich ciałach drzemie niesamowita moc samouzdrawiania. Prekursorem a zarazem ojcem medycyny naturalnej, który nawoływał do życia w równowadze pomiędzy ciałem duchem a umysłem, był Hipokrates. „Lekarz leczy, natura uzdrawia” – ten jeden z wielu aforyzmów prekursora medycyny stanowi

jego życiowe credo. Naczelną zasadą Hipokratesa było przede wszystkim „nie szkodzić” i pomagać uzdrawiającym siłom natury. Twierdził, że jest wielkim błędem, że lekarze „oddzielają duszę od ciała”. Był także prekursorem ekologii. W dziele „O powietrzu, wodach i okolicach” opisywał, jak wielkie znacznie dla zdrowia człowieka ma środowisko, w którym żyje. Hipokrates mawiał: „Jedzenie, picie, sen, miłość cielesna – wszystko z umiarem!”.

 

O zdrowym jedzeniu, piciu (oczywiście wody), śnie, miłości, zdrowym relaksie i o wielu innych czynnikach, które wpływają na nasze zdrowie, będziemy mówić na naszych środowych spotkaniach i zapewniamy, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

 

Wracając do tematu o uzdrawianiu, rozumiemy, że to co piszemy, brzmi nieco banalnie, aczkolwiek wiemy, że w rzeczywistości wielu z Was zadałoby tutaj pytanie, jak zacząć taki proces uzdrawiania i życia w harmonii. Przecież życie to jeden chaos i ciągły stres, a jeśli coś boli to po prostu jest na to tabletka i uważamy, ze wszystko wraca do normy. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że taki stan rzeczy nas niszczy i wypala. Jest to w pewnym sensie przykrością, że nie możemy choć na chwilę umówić się z samym sobą, poświęcić czas dla siebie, aby wsłuchać się w rytm własnego serca i dopuścić do głosu własną intuicję, czyli po prostu wyciszyć się i być dla siebie dobrym. Musimy nauczyć się jak obudzić w sobie wrażliwość pozwalającą na wsłuchiwanie się we wszystkie poziomy naszej natury, by zbudować między nimi jak najpiękniejszą harmonię. Od tego właśnie zaczyna się wewnętrzny proces uzdrawiania.

 

Słyszymy nieraz o cudownych uzdrowieniach po długich uciążliwych chorobach, nawet nowotworowych i wydaje nam się, że w tych przypadkach musiał zaistnieć tylko cud. Nie przychodzi nam na myśl, że to co powoduje te cudowne ozdrowienia, to nasza wewnętrzna moc, potencjał i determinacja do dalszego życia. Może to niektórym z Was wydawać się zbyt proste i niewiarygodne. Wszystko polega na tym, aby poczuć kontakt z własnym wnętrzem i pomóc mu odrzucić to, co zbędne lub szkodliwe i co nam już nie służy na naszej drodze rozwoju. Sukcesem jest osiągnąć kontrolę nad swoimi emocjami, zdrowiem i życiem. I my w naszym programie zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wskazać Wam drogę do wewnętrznego szczęścia – transformacji Waszego Życia

 

Aby ułatwić wam ten proces zapraszamy wszystkich zainteresowanych na skuteczne terapie pracy z podświadomością metodą hipnoterapii, która jest kluczem do naszego ukrytego potencjału oraz bardzo łatwym, szybkim i przyjemnym procesem uzdrawiania.

 

Pomogę Ci zrozumieć korzenie twojego problemu i uwolnię Cię od cierpienia na zawsze.

DYPLOMOWANA HIPNOTERAPEUTKA

Dorota Janik

224-522-0250

www.hypnotherapy88.com

Zapytaj o specjalną zniżkę dla czytelników POLISH NEWS.

Zapraszamy do naszego programu. Reklamujcie się, dzielcie sie swoimi osiągnięciami i wiedzą.

Program trwa tylko 30 minut, jest bardzo dynamiczny i prowadzony w przyjaznej atmosferze.

Stacja 1490 godz. 7:30 wieczorem w KAŻDĄ ŚRODĘ

Program prowadzimy w składzie: Dominika Lasocka, Zbigniew Puchalski, Dorota Janik (hipnoterapeutka )

Ceny reklamy: $ 50 – za10 minut rozmowy. Można wykupić sobie czas w programie, wywiad – czyli gość w programie (przygotowujemy audycje w zależności od tematu poruszanego przez gościa). Można przygotować pytania dla nas do rozmowy.

Podajemy numer telefonu i adres bez ograniczeń.

Proponujemy wykupienie 30 sekundowych reklam, aby przypominały potencjalnym klientom to, o czym rozmawialiśmy lub innych dowolnych reklam 30 sekundowych.

Koszt- $ 20 za każdą emisję.

Dzięki serdeczności Pani Krystyny Teller właścicielki POLISH NEWS będziemy mogli o wszystkich spotkaniach środowych pisać w  polishnews.com , gdzie można z nami nawiązać kontakt oraz z naszymi gośćmi z programu TRANSFORMACJA ŻYCIA

Jeśli jest ktoś zainteresowany –  prosimy dzwonić:

Dorota 224-522-0250