Zwycięzcy II edycji The Champ Awards.

 

Zakończona została już II edycja konkursu The Champ Awards, nagradzającego firmy i instytucje, które swoją postawą wspierają rozwój sportu i rekreacji w Polsce.

Założeniem i ideą przedsięwzięcia The Champ Awards jest pomoc w rozwoju polskiego sportu, połączenie biznesu ze sportem w celu zwiększenia nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę fizyczną i sport oraz nagrodzenie wszystkich, którzy w okresie 12. miesięcy trwania edycji konkursu przyczynili się do promocji sportu i rekreacji.

Nagrodzeni w konkursie The Champ Awards to produkty, marki, agencje, kampanie reklamowe i marketingowe, osoby oraz organizacje, które wyróżniły się swoją postawą, wynikami, sukcesami osiągniętymi przez innowacje, unikalność i znakomicie prowadzonymi działaniami marketingowymi oraz swoją postawą wytyczyli nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce. To również wizjonerzy, innowatorzy, kreatorzy mający unikalne osiągnięcia na niwie powiązania sportu i biznesu.

Pod koniec rocznej edycji organizowane jest uroczyste wręczenie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, na które zaproszeni są uczestnicy oraz zwycięzcy, przede wszystkim znani sportowcy i przedstawiciele firm zaangażowanych w rozwój sportu.

W drugiej edycji konkursu zanotowano ponad 100 zgłoszeń, a zwyciezcy wyłaniani są przez Jury i Kapitułę, których członkami są wybitni znawcy polskiego sportu oraz biznesu. Laureatami zostali między innymi: Oknoplast, Atlas, Amica, Lechia Gdańsk, Energa, Intermarche, nc+, Polsat, 4F, czy Legia Warszawa. Pełna lista nagrodzonych w konkursie The Champ Awards znajduje się na stronie konkursowej www.thechamp.abksport.pl/zwyciezcy.

Tomasz Sulikowski,
Account Executive

ABK Sport
agencja marketingu sportowego