ALA PISARSKA O SWOJEJ KSIAŻCE „SZCZĘŚCIE JEST CHWILĄ”

 

Urodziłam się w malutkiej miejscowości na południu Polski. Los jednak pozwolił mi zamieszkać w najpiękniejszym zakątku kraju — na Mazurach. 
Tu poznawałam wszystkie barwy życia – tu wciąż podziwiam to, co stworzyła natura, wypowiadam swoje sny, marzenia i pragnienia — w wierszach (tomik „Moje tęsknoty” wydany w 2005r) i w mojej książce – „Szczęście jest chwilą”.

Powieść „Szczęście jest chwilą” powstała na podstawie prawdziwych historii ludzi, którzy cząstką własnego życia podzielili się ze mną przez internet, jeden z najbardziej popularnych komunikatorów na świecie. Znalazło się w niej miejsce, zarówno dla ludzi szczęśliwych i radosnych, jak i tych, których los nie oszczędzał, zsyłając im tyle ciężkich chwil, ile tylko potrafili udźwignąć.

Książkę „Szczęście jest chwilą” zadedykowałam „wszystkim wirtualnym rozmówcom”, ale mam nadzieję, że i Czytelnicy, którzy nie korzystają z dobrodziejstw internetu, też odnajdą w niej własne „chwile szczęścia”. 

Książka, która budzi marzenia
Szczęście jest ulotną chwilą, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że właśnie przeżywamy jeden z najpiękniejszych momentów życia. Potem szczęście staje się już tylko chwilą utkaną z marzeń i wspomnień – to przesłanie niezwykłej książki Ali Pisarskiej. Na odmienność tej książki składa się wiele walorów: ładne przedstawienie wirtualnego świata splecionego z rzeczywistym życiem; bogactwo treści zaczerpnięte z rozmów autorki (o czym dowiadujemy się z dedykacji); ukazanie różnych aspektów miłości; ciekawe, pełne liryzmu rozważania o szczęściu; dojrzały wiek wielu bohaterów, którzy doświadczają chwil szczęścia; poetyckie spojrzenie na świat; bardzo ciepły stosunek do bohaterów.

Opr. Dorota Silaj

  Książki pani Ali Pisarskiej  na amazon.com

http://www.amazon.com/s?ie=UTF8&field-author=ALA%20PISARSKA&page=1&rh=n%3A283155%2Cp_27%3AALA%20PISARSKA