Andrzejkowy Wieczór Klubu Kobiet Biznesu

Czarownice

 

Czarownice W dniu 30 listopada, br., działający na Polonii od 4 lat, klub kobiet biznesu THE POLISH WOMEN IN BUSINESS, NFP,  przy współpracy, klubu motocyklowego,”Sokół” z prezeską „ Dziką” – Magdaleną Huk,  zorganizował imprezę  Andrzejkową pt” Zlot Chicagowskich Czarownic”. Był to już drugi z koleji zlot tych nieziemskich istot. Pierwszy miał miejsce w Salonie Di Mare w 2008r.

Siedziba klubu „Sokół” pękała w przysłowiowch szwach.  Goście zainteresowani byli także specjalnym koncertem gwiazdy wieczoru, Maggie D z zespołem.

Przybywających gości witano ” Koktailem Czarownic”, który miał ich wprowadzić w mistyczny nastrój wieczoru.  Czarownice osiągnęły swoj cel, tak właśnie stało się tej nocy.

Siedzibę sokołów po czarodziejsku udekorowała członkini PWB, Dorota Janik. Płeć żeńska wystąpia w kostiumach czarownic a obecność wrożek sprawiła, że magia nastroju opanowała największych twardzieli.

Na fotografii członkinie PWB: Anna Klocek, Marta Róg i Dorota Janik

Organizatorki zaprosiły wróżki, trudniące się zawodowo przepowiadaniem przyszłości. Chętni tych usług korzystali z obecności wróżek przez cały wieczór.

Maggie Goście nie mieli chwili na odpoczynek. Oprócz koncertu „Maggie D” z zespołem było wiele innych atrakcji.  Dużą popularnością cieszyła się bogata foteria fantowa przygotowana przez PWB, a prowadzona przez Martę Rog  i p. Grażynę.

Jednym z główych sponsorów loterii, popierajacych działalność pań w organizacji  jest firma Lowell Foods Inc., także: dom itp, Archer Gold i wiele wiele innych biznesów, których nazwy ukażą sie na stronie internetowej organizacji PWB, www.polishwomeninbusiness.org

Andrzejki tradycyjnie  obchodzone w wigilię św. Andrzeja, nakazują wręcz pamiętać o solenizantach. Przygotowano dla nich szczególny konkurs.  Zwycieżył pan, ktory najlepiej uporał się z mega porcją przepysznego tortu z kremem, pod warunkiem nieużywania rąk. Faktycznie nie używał, co widać na zdjęciach zamieszczonych w galerii.

Wieczór obfitował w śmiechy i uciechy.  Zwycięzca i uczestnicy zostali odpowiednio nagrodzeni upominkami od sponsorów.

andrzeje

Dużą atrakcją okazała sie obecność pewnego znanego nam jegomościa. Otóż pojawił sę Pan Twardowski,  który jak wiemy rezyduje na Księżycu! Pracę w formie plakatu przygotowała artystka, malarka Lidia Wylangowska.  Ciekawe fotografie z Panem Twardowskim, stanowić będą pamiatkę po tym spotkaniu.

Nad oprawą muzyczną czuwał zdolny muzyk, DJ Leszek Stadnik; nie dawał wytchnienia pragnącym ruchu uczestnikom zabaw.

          Jak przystało na zlot czarownic, tradycyjnie odbył się  konkurs na najbardziej atrakcyjną czarownicę z przekazaniem rotacyjnej „Miotły”,  nieodłącznego akcesorium jakże dziś ziemskich istot. 

Czarownicą Roku 2010 została Isia Głąbała, dzieki jury pod przewodnictwem Lidii Wylangowskiej i „Dzikiej”.

czarownica

 Czarownica Roku 2010 pani Isia w środku, obok „Dzika” oraz uczestniczki konkursu

 maska Gratulujemy Isi pomysłowego stroju!

Jak  zwykle u Sokołów, karaoke prowadziła szefowa  Magda „Dzika”. 

 

Kolejna impreza klubu kobiet ma za sobą duży sukces. Stało się tak dzięki zangażowaniu członkiń PWB,  współpracy szefowej klubu „Sokół” i naturalnie gościom, bez których żadna działalność w tym także rozrywkowa nie ma znaczenia.

W Galerii znajdziecie państwo magiczne fotografie, zatem proszę uważać, nie oglądać bez szklaneczki … wody, tak dla ochłody, po magicznych przeżyciach.

 

Opr. Krystyna Teller, założycielka – a obecnie:

sekretarz klubu PWB

 

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zdjęć na naszej stronie internetowej:

 https://www.polishnews.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=310

 

 a także DZIKA’s photo album: ZLOT CHICAGOWSKICH CZAROWNIC W KLUBIE „SOKOL” – ANDRZEJKI 2010

http://picasaweb.google.com/dzika2000/ZLOTCHICAGOWSKICHCZAROWNICWKLUBIESOKOLANDRZEJKI2010?feat=email#

oraz:

www.polishwomeninbusiness.org