Do sprzedaży luksusowy apartament w Centrum Gdańska.

 Mieszkanie z uroczym widokiem na panoramę Gdańska. Świetnie usytuowane pod kątem komunikacyjnym. Znajduje się w odległości 15 -20 minut spacerem do gdańskiej Starówki oraz głównych urzędów miasta i dworca PKP Gdańsk Główny.

Jest to II poziomowy lokal mieszkalny w skład, którego wchodzą:

I-wszy poziom: to przestronny i bardzo słoneczny salon z wyjściem na taras, oddzielna kuchnia, gabinet, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze.


II- gi poziom: to trzy samodzielne sypialnie, gabinet z biblioteką oraz duży salon łazienkowy. Całość wykończona przy użyciu wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy szczegół. Pokoje z licznymi zabudowami, realizowanymi na zamówienie.

Na podłodze w lokalu częściowo parkiet oraz terakota. Drzwi wew. częściowo dwuskrzydłowe – rozsuwane oraz tradycyjny. Wszystkie ze zdobionymi witrażami od firmy Tiffany’s, jak również bewelsy angielskie w drzwiach i bibliotece oraz lampy.

Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w hali garażowej. Oferta godna polecenia. Idealna dla dużej rodziny!!!

 Nieruchomość doskonale zlokalizowana, w okolicy szereg punktów handlowo – usługowych, szkoły, przedszkola.

W pobliżu: Urząd Miasta, Szpital Uniwersytecki, Sąd Okręgowy.
Przystanek tramwajowy od mieszkania 3 min.

Ponieważ budynek jest w kształcie litery U, ten apartament dwupoziomowy usytuowany jest w bocznej ścianie budynku (ulica gen. Stefana Grota Roweckiego). Z uwagi na to usytuowanie jest spokojnie i nie ma hałasów.

Z uwagi na fakt, że apartament znajduje się na 3 i 4 piętrze, informujemy, że nie ma windy, jakkolwiek jest duża efektowna klatka schodowa. Budynek w roku 1997 stawiała firma HOSSA i wówczas był to najnowocześniejszy obiekt w Trójmieście (z parkingami podziemnymi). Jednakże przepisy ówczesne budowlane zezwalały na windę od 4 piętra. Dzisiaj obowiązuje inne, korzystniejsze prawo budowlane.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Adres: ul. gen. Stefana Grota Roweckiego 2 m. 6.
80-108 Gdańsk-Siedlce

Powierzchnia: 147.80 m2
Cena za metr: 8 119 PLN
Cena: 1 200 000 PLN

Piętro: 3 / 4
Liczba pokoi: 6
Jasna kuchnia: 
WC osobno:
Balkon
Ogrzewanie: C.o. miejskie
Garaż: 1 miejsce w hali garażowej

Ponadto, właściciele apartamentu posiadają do sprzedaży lub do wynajęcia gabinet lekarski, który usytuowany jest na parterze tego samego budynku.
Gabinet ma 70 m kw i może być przeznaczony również dla innych specjalizacji medycznych. Obecnie jest gabinetem położniczo-ginekologicznym.

W celu bliższych informacji prosimy o kontakt z :

Grażyna Lech, telefon komórkowy: +48 606-705-447, E-mail:[email protected]
telefon stacjonarny: +48 58 302-97-79 
  
Marcin Lech, telefon komórkowy: +48 660-44-60-86, E-mail: [email protected]