Dyktando na Święto Niepodległości!

Szanowni Państwo,

Bezpłatny serwis edukacyjny edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na wyjątkowe, charytatywne wydarzenie pod nazwą Dyktando na Święto Niepodległości! Zostanie ono przeprowadzone w całości za pośrednictwem internetu. Im więcej osób włączy się w akcję, tym bardziej pokaźna kwota wspomoże potrzebujących.

Każde wypełnienie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w dyktandzie jest bezpłatny, wystarczy kliknąć w przycisk ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Aktualnie na stronie dyktanda można zgłaszać konkretne cele charytatywne i społeczne, np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, do kogo trafią zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W zeszłorocznej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zebrać siedem tysięcy złotych. W międzyczasie serwis diametralnie się rozwinął, dlatego organizatorzy zakładają, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku kategoriach wiekowych, dzięki temu możemy zaprosić całe rodziny – dzieci, młodzież i dorosłych. Oprócz niesienia pomocy będzie to również świetna okazja, aby w tym szczególnym dniu sprawdzić swoje umiejętności językowe, czerpiąc z tego frajdę. Treść dyktand opracują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego. To kolejny argument przemawiający za tym, że warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Nie zapominajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Zespół Dyktanda.pl