Laureaci konkursu „Polski Internet”

Laureat

 

Z przyjemnością informujemy, że Agencja Eventowa Power Sp. z o.o. została laureatem w konkursie Polski Internet 2011 w kategorii „Rozrywka i Rekreacja” w głosowaniu internautów, a także otrzymała wyróżnienie w głosowaniu Kapituły Konkursu.

Laureat

W dniu 20 stycznia 2012 Piotr Zasadzki odebrał statuetkę i certyfikat w imieniu firmy na Uroczystej Gali w Nowo Otwartym Stadionie Miejskim we Wrocławiu za stronę internetową www.powersport.pl.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Klientom i sympatykom za oddawanie głosów na PowerSport.


Power Konkurs ”Polski Internet” rozpoczął się we wrześniu i obejmował II etapy, z czego po  drugim etapie do finału dostało się 5 firm z każdej kategorii.
Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Ministerstwa Infrastruktury, Panią Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a także przez Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji. Pozwala to podnieść rangę i prestiż całemu przedsięwzięciu. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat i podziękowanie za udział  w konkursie, a najlepsi Wyróżnienia i tytuły Laureatów.

Internet od dłuższego czasu stał się kluczowym elementem budowania i umacniania pozytywnego wizerunku firmy, instytucji, szkoły. Jego rozwój jest tak błyskawiczny, że powstają nowe i ciekawe rozwiązania, dlatego pokazywanie ich innym podczas uczestniczenia w Konkursie ”Polski Internet” jest wspaniałym elementem promocji, a dodatkowo ocenianie nowych rozwiązań w każdej dziedzinie wzmacnia i podwyższa zaangażowanie ich twórców, mobilizując do jeszcze lepszej pracy.

Więcej: http://www.powersport.pl i http://www.polskiinternet.org.pl/