Międzystanowa pielgrzymka rowerowa”Wierni w Wierze na Rowerze”

 

Będzie to druga międzystanowa pielgrzymka rowerowa. Pielgrzymka będzie trwała trzy dni.

W pierwszym dniu (piątek) pielgrzymka wyrusza z dwóch parafii, z Stamford Connecticut i Brooklyn New York i jedziemy w kierunku Rochelle Park New Jersey.
Dzień drugi (sobota) wyruszamy z parafii w Rochelle Park New Jersey do Three Bridges New Jersey.
Dzień trzeci (niedziela) wyruszamy z kościoła w Three Bridges New Jersey do Amerykańskiej Częstochowy Doylestown Pennsylvania.

Pierwszego dnia grupa CT przejedzie około 47 mil – czas przejazdu 9,30 godzin, grupa NY przejedzie około 32 mile – czas przejazdu 6,30 godzin.
Drugiego dnia przejedziemy 55 mil w czasie 11.00 godzin.
Trzeciego dnia przejedziemy 32 mile w czasie 6.30 godziny.

Czasy przejazdu podane są z odpoczynkami i przerwą na obiad.
Jedziemy wolno, często odpoczywamy i się modlimy, zapraszamy wszystkich chętnych którzy posiadają rower i ochotę do wzięcia udziału w pielgrzymce. Każdy może wybrać skąd chce wyruszyć i ile dni chce jechać. Nocleg jest zapewniony każdy uczestnik musi mieć śpiwór i karimate.

Obowiązkowo każdy musi jechać w kasku rowerowym i posiadać zapasową dętkę do swojego roweru. Każdy uczestnik pielgrzymki bierze na siebie pełną odpowiedzialność za siebie i innych uczestników pielgrzymki. Na trasie otrzymamy wyżywienie, śniadanie obiad i kolacje, również zapewniamy napoje, Obiad będzie dostarczony na trasę zjemy go na postoju w parku.

Koszt pielgrzymki – $120 dla pielgrzymów którzy wyruszają z Stamford CT i Brooklyn NY, pielgrzymi którzy wyruszaja z Rochelle Park NJ kosz $100, dla pielgrzymów którzy wyruszają z Three Bridges kosz $70. Osoby Duchowne i Wolontariusze – bezpłatnie.
Po rejestracji prosimy o kontakt z liderem grupy i  uiszczenie oplaty pielgrzymnkowej!

Każdy uczestnik musi zadbać o swój bagaż, dlatego powinien posiadać bagaż podręczny i bagaż główny.
Bagaż podręczny to mały plecak lub torba na rower, w którym powinniśmy mieć pelerynę, zapasową dętkę i rzeczy potrzebne na drogę.

Bagaż główny to plecak w którym znajdować się będzie śpiwór, karimata i ubranie na zmianę (ograniczone do minimum), przybory toaletowe, proszę o nie zabieranie rzeczy „które może się przydadzą“ , dużych bagaży nie zabieramy !!! Towarzyszyć nam będzie przez całą pielgrzymkę samochód, który będzie w razie potrzeby służył pomocą. Poszukujemy chętnych którzy zechcieli by pomóc i zdeklarowali się jechać prywatnymi autami z dopiętymi hakami bądź bagażnikami na rowery. Mile widziane samochody typu pick-up i van.

Każdy uczestnik w dniu pielgrzymki (20 lipiec 2017) musi mieć ukończone 18 lat!!!! Powrót z Amerykańskiej Częstochowy do miejsca zamieszkania każdy pielgrzym zapewnia sobie we własnym zakresie!!!!

 Rejestracja: http://www.narowerze.us/
https://www.facebook.com/groups/154274901606925/