Niezwykły prezent od Trzech Pań Prezydentowych

Prezydentowa

Po uroczystości powitania, zwiedzeniu okrętu ORP Błyskawica Małżonka Prezydenta RP Maria Kaczyńska udała się wraz z Małżonką Prezydenta Republiki Czeskiej Livią Klausovą i Małżonką Prezydenta Republiki Słowackiej Silvią Gašparovičovą do rezydencji Prezydenta RP w Helu, gdzie wydała lunch na cześć Pań Prezydentowych.

Prezydentowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjecie:http://www.prezydent.pl

Projekt „Uśmiechnięta Polska” otrzymał niezwykły prezent od Trzech Pań Prezydentowych :  Małżonka Prezydenta RP Maria Kaczyńska  z Małżonką Prezydenta Republiki Czeskiej Livią Klausovą i Małżonką Prezydenta Republiki Słowackiej Silvią Gašparovičovą,  które  narysowały uśmiechy  i złożyły swoje  podpisy w czasie spotkania Prezydentów Grupy Wyszehradzkiej

Pomysłodawcą projektu jest Marek Wysoczyński, Dyrektor Biura Promocji Kultury w Gdańsku. Celem akcji jest m.in. zbieranie autografów znanych osób połączonych z uśmiechem i pokazanie ich w szpitalach dziecięcych.

 

Usmiechneta Polska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12-14 sierpnia br., uśmiechy w ramach 34 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych  rysowały dzieci z gdyńskiego szpitala wraz z aktorką Bożeną Dykiel i Prezydentem Gdynii Wojciechem Szczurkiem. Wszystkie te uśmiechy zasilą wystawę, która ma być niebawem pokazana w szpitalu dziecięcym w Teheranie – oczywiście Marek Wysoczyński organizator i pomysłodawca zbierania i pokazywania uśmiechów pokaże te uśmiechy również dzieciom w Polsce.

Promocja Kultury

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Biura Promocji Kultury www.promocjakultury.pl zobaczyć można więcej zdjęć z  prac  „Uśmiechnięta Polska”.

Link:http://www.promocjakultury.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=8&catid=21

Biuro Promocji Kultury
http://www.promocjakultury.pl/