Znamy zwycięzcę 6 edycji „You Can Dance – Po prostu tańcz!”

Kazadi

Kazadi

W finałowym odcinku wystąpiła Patricia Kazadi!

 

10 godzin ciężkich treningów każdego dnia, stres, adrenalina i ciągła walka o wysoki poziom występów na scenie – to wszystko musieli wytrzymać uczestnicy programu. Najlepszy okazał się Dominik Olechowski. To wyjątkowe osiągnięcie, gdyż Dominik zaczął tańczyć zaledwie 3 lata temu. Spontaniczna decyzja aby rozpocząć naukę tańca, okazała się strzałem w dziesiątkę! Teraz zdobył możliwość dalszego rozwoju i nauki od najlepszych!

Wyróżniającą się osobowością w finale była także Paulina Przestrzelska – jak zauważył Agustin Equrolla – pierwsza hip – hopowa dziewczyna w finale programu.  Dominik i Paulina wspólnie wykonali taniec współczesny do niezwykle trudnej choreografii. Ich występ spotkał się z uznaniem jurorów.

Olechowski

     Przestrzelska

Dominik Olechowski                                        Paulina Przestrzelska    

Po występach finalistów, mieliśmy okazję podziwiać choreografię zbiorową, w wykonaniu wszystkich uczestników 6. edycji programu. Tancerze zatańczyli do utworu zespołu Dżem & Kasi Kowalskiej – „Modlitwa”.
Ale to jeszcze nie był koniec niespodzianek, które przygotowała dla nas ekipa „YCD”. W finałowym odcinku wystąpiła także Patricia Kazadi! Prowadząca program wykonała na żywo swój utwór pt. „Hałas”. Na scenie towarzyszyło jej mnóstwo tancerzy „YCD” a Patricia rozgrzała widownię do czerwoności. W tym odcinku mogliśmy zobaczyć także najciekawsze momenty w programie.

YCD

Jury „You Can Dance – Po prostu tańcz!”

Szósta edycja „You Can Dance – Po prostu tańcz!” była wyjątkowa, dostarczyła wiele chwil wzruszenia i śmiechu. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci widzów i uczestników programu.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PLEJADA.PL