Prezent z okazji Dnia Polonii

Zdzisław Wojtasik

Witam serdecznie,
Dziś, z okazji Święta Polonii, mam miły upominek dla Ciebie oraz dla naszych partnerów, przyjaciół i sympatyków Forum Gospodarczego Polonii Świata, a także uczestników Programu GoPolonia oraz wiernych, stałych Klientów firmy PEGAZ,

2 maja 2021r., w Dzień Polonii i Flagi Państwowej, wspólnie z Fundacją Kossakowskiego ruszamy z Projektem POLONICO TV oraz programem  telewizyjnym GoPolonia- Business Connect poświęconym niezwykłym, twórczym  Polakom z całego świata, liderom organizacji polonijnych oraz przedstawicielom polonijnego biznesu, nauki i kultury.

To cykl „polonijnych” spotkań i rozmów o biznesie, kulturze i edukacji. Gośćmi naszych programów będą reprezentanci Polonii ze wszystkich kontynentów, którzy osiągnęli sukces w swoich nowych ojczyznach i pragną dzielić się wiedzą oraz doświadczeniem zdobytą w trakcie swojej pracy zawodowej na terenie w swoich krajów. Służyć będą poradą, propozycją współpracy, kooperacji, pomocy w kontaktach, planach i strategiach ekspansji na doskonale znanych im rynkach. To najwyższej klasy eksperci i profesjonaliści w swoich dziedzinach i branżach, od których zawsze warto się uczyć.
Odcinki „GoPolonia- Business Connect” będą emitowane premierowo raz w tygodniu oraz wielokrotnie powtarzane o różnych godzinach w trakcie tygodnia, tak by zapewnić komfortowy czas oglądalności we wszystkich strefach czasowych. Wyjątkiem będzie tydzień świąteczny, w którym pokaźemy sześć  premierowych odcinków.
 

POLONICO.TV  to pierwsza na rynku medialnym legalna i globalna platforma streamingowa TV i Vod dedykowana Polonii na całym Świecie, do której mogą się dołączać inne polonijne media ze wszystkich krajów Świata, rozszerzając swój zasięg i dostęp do globalnej, polskiej 60-cio milionowej widowni. Formuła jest otwarta i zapraszamy poszczególne redakcje do współpracy.
 
POLONICO TV i GoPolonia- Business Connect, jak zawsze będzie obecne na największym wydarzeniu dedykowanemu Polonii, na VI Forum Gospodarczym Polonii Świata w dniach 27-28 sierpnia 2021 w Tarnowie, skąd prowadzona będzie relacja on-line.
 
Na platformie POLONICO.TV  jest obecnie dostępne 6 legalnych kanałów telewizyjnych dla całej rodziny:  REGIO TV – dla tych, którzy chcą poznawać Polskę, ADVENTURE – dla tych, którzy chcą poznawać świat,  a także BIZNES24 , kanał muzyczny POWER TV i dziecięcy – KIDS JUNIOR. W ofercie jest także KINO VOD . Obecnie oferujemy filmy z Kolekcji Historii Polskiego Kina FILMOTEKI NARODOWEJ. Repertuar będzie stale zmieniany i uzupełniany.
Co ważne! Zawsze działamy legalnie, z licencją do praw produkcyjnych i bez piractwa.
 Zapraszamy na inaugurację nowych produkcji TELEWIZJI POLONICO i GoPolonia- Business Connect.
Spędź „majówkę” wspólnie z nami.
 
UWAGA! ZAPOWIEDZIANY PREZENT DLA CIEBIE!
 
Specjalnie dla Ciebie udostępniamy dziś kod dostępu do naszych inauguracyjnych, premierowych programów na POLONICO.TV
 
Należy w dniu 2 maja (i w kolejnych następnych dniach) kliknąć na poniższą ikonę, która udostępni witrynę z dostępem do rejestracji. Następnie (po rejestracji) użyć przycisku ZAMÓW i wpisać w odpowiednim miejscu KOD: GOPOLONIA
Otrzymasz  bezpłatny dostęp do 2 godzin oglądania wszystkich kanałów POLONICO TV w danym dniu. Twój kod będzie aktywny codziennie do 16 maja.
Nasz program „GoPolonia- Business Connect” będzie zawsze dostępny na głównym kanale POLONICO TV.
Tam odbędzie się emisja naszych  premierowych odcinków. 
 
Kliknij 2 maja na tą ikonę i zacznij z nami oglądać
 
To nie koniec!
Ty również możesz udostępnić w tych dniach podany powyżej KOD i instrukcję dla dziesięciu wybranych przez Ciebie osób: znajomych, przyjaciół lub rodziny.
 
UWAGA:
 
Najbliższe nasze premiery odbędą się w terminach:
 
Poniedziałek 3 maja, godz. 16:30 czas polski  – spotkanie z Prezesem Polish Business Club Jakarta- Andrzejem Jakubowskim (powtórka premierowej sesji programowej w dniu następnym o godz. 4:30 czasu polskiego)
 
Wtorek 4 maja, godz. 16:30 czas polski – spotkanie z Kanclerzem Loży BCC Chicago –  Wiesławem Żółtowskim (powtórka premierowej sesji programowej w dniu następnym o godz. 4:30 czasu polskiego)
 
Środa 5 maja, godz. 16:30 czas polski  – spotkanie z producentami filmowymi z USA Independent Film Factory- Edytą Ślusarczyk i  Robertem Wachowiakiem (powtórka premierowej sesji programowej w dniu następnym o godz. 4:30 czasu polskiego)
 
Czwartek 6 maja, godz. 16:30 czas polski – spotkanie z Prezes Society of Polish American Travel Agents  – Honoratą Pierwola (powtórka premierowej sesji programowej w dniu następnym o godz. 4:30 czasu polskiego)
 
Piątek 7 maja, 16:30 czas polski  – spotkania z Konsulem Honorowym z Aucland (Nowa Zelandia) i Prezesem Green litle Travel-  Bogusławem Nowakiem (powtórka premierowej sesji programowej w dniu następnym o godz. 4:30 czasu polskiego)
 
Sobota 8 maja, godz. 16:30 czas polski– spotkanie z Prezesem Poland- Canada Chamber of Commerce- Wojciechem Śniegowskim (powtórka premierowej sesji programowej w dniu następnym o godz. 4:30 czasu polskiego)
 
Wkrótce kolejne odcinki z wyjątkowymi osobami. Prosimy więc obserwować stronę POLONICO.TV i łączyć się z nami.
 
Życzę wspaniałej „majówki” i miłego oglądania
 
Zapraszam również do rejestracji na VI Forum Gospodarcze Polonii Świata!
Ilość uczestników w tym roku jest limitowana i ograniczona.

W dniach 27-28 sierpnia znów spotykamy się w Tarnowie „na żywo”!

Podajmy sobie dłonie, porozmawiajmy o biznesie twarzą w twarz!
Szczegóły znajdziesz pod linkiem FGPŚ >>>

Pozdrawiam,
Zdzisław Wojtasik
 
FGPŚ / GoPolonia.pl / Pegaz