OD ZERA DO SZCZĘŚLIWEJ RODZINY – DARMOWY LIVE Z PSYCHOLOGIEM MARIĄ ROTKIEL

W poniedziałek 26 kwietnia o godz. 20.00 popularna i znana psycholożka i terapeutka Maria Rotkiel za darmo powie, jak życie rodzinne uczynić szczęśliwym w trudnych obecnie pandemicznych warunkach. Wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”, organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków – Jakuba B. Bączka. Na live Marii Rotkiel pt. „Od zera do szczęśliwej rodziny w 5 krokach” można się zapisać poprzez platformę https://livelifenow.com.pl/.

Rok 2020 nie był łatwy, obecny też jest wyzwaniem i wymaga wielu poświęceń. Kariera, rodzina czy finanse – wiele sfer naszego życia wymaga zmiany. Świat już nigdy nie będzie taki jak przed pandemią, a to oznacza, że narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu również muszą się zmienić. Dlatego Jakub B. Bączek – trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach, mówca, który za swoje wystąpienie na stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, organizuje „Live Life Now Challenge” – bezpłatny cykl pięciu spotkań z pięcioma ekspertami z różnych dziedzin: zdrowia, rodziny, budowania marki osobistej, psychologii i finansów, by pomóc ludziom zmienić swoje życie, odzyskać kontrolę nad przyszłością i odnieść sukces. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 kwietnia, a każdego dnia wystąpi inny gość. Event odbędzie online poprzez stronę https://livelifenow.com.pl/.

Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Świat, w którym żyjemy, zmienił się nieodwracalnie, ale zmiana ta daje olbrzymią szansę dla tych, którzy tworzą plan, a następnie go realizują. Motywacja to klucz – bez niej nie zaczniesz, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu na event „Live Life Now Challenge”, gdzie wystąpi pięciu najlepszych ekspertów, a ich wykłady motywacyjne będą prawdziwą inspiracją do zmian w kluczowych obszarach życia: zawodowych i osobistych. Podejmijcie wyzwanie! – mówi Jakub B. Bączek.

Jednym z ekspertów, który wystąpi na żywo podczas „Live Life Now Challenge” jest Maria Rotkiel – znana i popularna psycholożka, terapeutka oraz trenerka motywacyjna rozwoju osobistego i  zawodowego. Pokaże, jak szczęśliwie funkcjonować w rodzinie podczas pandemii, gdyż dla wielu osób, które w małym mieszkaniu muszą pracować, uczyć się, odrabiać lekcje w ciszy, podczas gdy druga osoba rozmawia przez telefon, życie rodzinne okazuje się trudnym wyzwaniem, a nie przyjemnością. Maria Rotkiel podczas swego live’a poruszy takie zagadnienia, jak dojrzałe porozumienie bez przemocy, zmiana własnych nawyków na lepsze oraz jak stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Więcej informacji na stronie https://livelifenow.com.pl/