Wirtualna Gala „Gwiazdka z Fantazją” dla 500 chorych dzieci!

Już w niedzielę 20 grudnia 2020 roku odbędzie się długo wyczekiwana wirtualna gala świąteczna dla 500 chorych dzieci.

Od 2004 roku, warszawska Fundacja Dziecięca Fantazja, spełniła ponad 7000 marzeń dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi, zagrażającymi życiu lub niepełnosprawnością. Od wielu lat, każdy rok kończy się uwielbianym przez podopiecznych Fantazji wydarzeniem „Mikołajki z Fantazją”.

W czasie pandemii koronawirusa chore dzieci, nasi podopieczni potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie w tym czasie niezwykle ważne jest doświadczenie miłości i magii, które mogą przynieść tylko Święta Bożego Narodzenia.” tłumaczy prezes Fundacji Dziecięca Fantazja, Kamila Rybicka. „W tym roku nie możemy spotkać się z dziećmi osobiście, stąd pomysł na galę wirtualną. Nie wolno nam zawieść dzieci” – dodaje.

Tegoroczna Gala  bożonarodzeniowa Gwiazdka z Fantazją, będzie wirtualną ekstrawagancją. Transmisja z Groty Świętego Mikołaja rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.00 w niedzielę, 20 grudnia 2020 (polskiego czasu) i potrwa 50 minut. W wydarzeniu wezmą udział muzycy, magicy, komik, brzuchomówca i oczywiście Św. Mikołaj. Przygotowany został specjalnie na tę okazję dziecięcy teatrzyk, szalone warsztaty kulinarne oraz program gwiazd na lodzie, w którym wystąpią m.in. trenujący w Barrie, Ontario w Kanadzie, Mistrzowie Polski Juniorów w tańcach na lodzie, Olivia Rybicka Oliver oraz Joshua Andari.

500 honorowych gości wraz z rodzinami i opiekunami połączy się w tym samym czasie, żeby oglądać to magiczne wydarzenie tegorocznych Świąt, w bezpiecznej, domowej oazie”, mówi Kamila Rybicka.

Fantazja udostępni wydarzenie do oglądania dla wszystkich w Polsce, aby podnieść na duchu także inne dzieci, które tego potrzebują. Kto wie, być może „Gwiazdka z Fantazją”, będzie największą wirtualną, bożonarodzeniową Galą dla chorych dzieci na świecie!”, dodaje Rybicka.

Uczestnicy wydarzenia, podopieczni Fantazji, jak co roku otrzymają świąteczną paczkę-niespodziankę, wypełnioną prezentami i smakołykami. Paczka zostanie dostarczona kurierem do dziecka do domu lub do szpitala jeszcze przed Świętami. 

Transmisja wydarzenia będzie dostępna do oglądania na stronie: http://gwiazdkazfantazja.pl/ w niedzielę 20 grudnia 2020 o godzinie 18:00 (polskiego czasu).

Zapraszamy także na stronę www.f-df.pl oraz na https://www.facebook.com/DzieciecaFantazja.